Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Největší světová soutěž ve strategii a řízení společnosti se opět vrací

Jste soutěživí? Máte rádi strategie? Cítíte se jako rozený businessman? Máte jedinečnou příležitost zúčastnit se 16. ročníku mezinárodní soutěže Global Management Challenge a dostat se až do finále v Kataru.

GMC (Global Management Challenge) je největší soutěží na světě v oblasti simulace řízení společnosti. Konkrétně se jedná se o modelové obchodní společnosti, soutěží se na virtuálních trzích EU, NAFTA a internetu s cílem dosáhnout co nejvyššího zhodnocení investice a nejlepšího tržního postavení na základě dosaženého zisku. Účastníci mohou tvořit týmy s minimálně třemi a maximálně pěti soutěžícími a to jako studentský, zaměstnanecký nebo kombinovaný tým.

V České republice se pořádá již 16. ročník. Hlavní cenou pro vítěze je účast na mezinárodním finále v Kataru, které se bude konat v dubnu 2017.
Pokud se chcete o soutěži dozvědět něco víc, případně se rovnou přihlásit a otestovat své manažerské schopnosti, stačí navštívit webové stránky www.vsfs.cz/gmccz. Tam také naleznete harmonogram prezentací GMC, které se budou v průběhu října konat na Vysoké škole finanční a správní a dalších vysokých školách po celé republice.

Registrace do soutěže končí 28. 10. 2016. Generálním partnerem soutěže je J&T Banka, hlavním partnerem je ČSOB.

Pro více informací o soutěži navštivte naše webové stránky: www.vsfs.cz/gmccz.

Související články