226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Nejlepší vánoční dárky s ISIC

Po semestrálních pracích a projektech, hektickém období, kdy je pro studenty drahocennou komoditou i dostatek času na vyčištění si zubů, přichází první adventní týden. Ideální čas na to, vyjít z univerzitní knihovny ven a začlenit se zpět do předvánočního rituálu moderní konzumní společnosti – nákupu vánočních dárků svým blízkým.

Pokud jste si řekli, že tentokrát nebudete nakupovat na poslední chvíli prarodičům další kousky vonných stromečků do auta, ačkoliv žádné nevlastní, a zavrhli pokusy o vlastnoručně vyrobenou keramickou vázu pro maminku, kterou si vystaví jen z čisté lítosti a lásky ke svému budoucímu medikovi, můžete využít váš ISIC studentský průkaz (ona karta, na které máte tu nejméně vzhlednou fotografii) na nákup se studentskou slevou.

Pokud jste dostatečně odvážní a vrhnete se na víkendový nákup dárků do obchodních center mezi proudící dav lidí s kvanty rolí balicího papíru, můžete jako první zastávku zvolit řetězce knihkupectví Neoluxor a Knihy Dobrovský.

Pragmatická volba nákupu knih pro své blízké spojená s výběrem školních učebnic s 10% slevou nebo uplatnit slevu až 30 % na předplatné vědeckého časopisu Vesmír, Lidé a země či Forbes. Výhodou je řada slev v e-shopech po celé republice.

Pro mladšího adolescentního bratra můžete například zařídit nákup antivirové ochrany od firmy ESET za poloviční cenu (pravděpodobnost, že bude na internetu vyhledávat pouze věci ke studiu z ověřených webových stránek je jednoduše mizivá).

O všech nabídkách se můžete více informovat na našich stránkách v sekci Slevy v ČR. Zde můžete slevy na ISIC průkaz uplatnit v desítkách kamenných obchodů i e-shopů s oblečením a příslušenstvím k zimním sportům, kosmetikou, elektronikou a k zakoupení zajímavých zážitků jako vánočních dárků.

Autor: Monika Pařízková

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]