226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice vám v životě přinese největší výnos? Zda jsou to akcie, zlato, nemovitosti nebo snad nějaký podílový fond?

Tím nejcennějším, do čeho můžete investovat na začátku vašeho života, co se vám v životě nejvíce zhodnotí, ale co vám také nikdo nesebere – je vzdělání.

V řadě případů ale není snadné sehnat počáteční kapitál, který je možné do kvalitního studia vložit. Ale časy se mění a už dnes lze u některých finančních ústavů sehnat finance za výhodných podmínek. Konkrétním příkladem může být Komerční banka a její úvěrová nabídka pojmenovaná Gaudeamus.

Při porovnání Gaudeamusu s ostatními nabídkami zaujme všechny studenty, kteří nepřekročili věk 30 let, několik zajímavých vychytávek. Tou asi nejzajímavější je velmi nízký úrok, který se po celou dobu splácení nemění. Další výhodou je odklad splátek jistiny až na dobu po ukončení studia, tedy do období, kdy již bude mít mladý člověk vlastní příjem. A třetí předností je možnost využít půjčku i na studium v zahraničí.

Pokud tedy nabídku od Komerční banky na financování školného a dalších výdajů spojených se studiem shrneme a přidáme nulový poplatek za sjednání úvěru nebo možnost úvěr kdykoli částečně nebo zcela bez sankcí předčasně splatit, vychází nám, že výnos takové investice (samozřejmě s přihlédnutím k prakticky nulovému riziku) je v porovnání s ostatními investičními nástroji zdaleka nejvyšší.

Na závěr několik vybraných veršů ze studentské hymny: „Vita nostra brevis est. Vivat academia. Vivant professores.“ (Náš život je krátký. Ať žije akademie. Ať žijí profesoři.). Vrhněte se do studia, užijte si svého mládí a spolehněte se na Gaudeamus!

Více informací o úvěru Gaudeamus získáte na kterékoli pobočce KB. Můžete také zavolat na bezplatnou infolinku G2 od KB (800 42 63 52) nebo navštívit www.g2.cz.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]