226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Nejlepší čas na nový iPhone

Apple každý rok přichází s novými verzemi svých osvědčených produktů, inovovanými o další a další technologie. Patrně nejzajímavějším a nejžádanějším z těchto produktů u nás je iPhone. Takto vyspělý a moderní přístroj jde ale pochopitelně ruku v ruce s vyšší cenou, kvůli níž si ho ne každý může dovolit. To pociťují zejména studenti, kteří jsou známí tím, že mají do kapsy hluboko. Přitom kdo jiný než právě student využije plný potenciál takové moderní „hračky“?

Studenti, osušte slzy, máme pro vás dobrou zprávu! Aby byl iPhone zase o něco dostupnější, spojila Alza.cz síly se společností Apple a připravila akci, v jejímž rámci máte možnost pořídit iPhone 6s a 6s Plus o 10 % levněji. Nabízí se tak jedinečná příležitost konečně si koupit svůj vlastní technologický zázrak a ušetřit při tom několik tisíc korun. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat svůj ISIC/ITIC průkaz na www.alza.cz/student a koupit daný iPhone v období od 9. 5. 2016 do 31. 5. 2016. Ale musíte si pospíšit – nabídka platí jen pro 500 nejrychlejších.

Registraci průkazu ISIC/ITIC doporučujeme i v případě, že netoužíte zrovna po iPhonu. Registrace nic nestojí a otevře vám přístup k celé škále produktů zlevněných pro studenty. Alza.cz tuto nabídku neustále rozšiřuje a obměňuje – vybírat tak můžete nejen z telefonů, ale třeba z domácích spotřebičů, a to vše se slevou až 30 %!

Na www.alza.cz/student se nyní také můžete zúčastnit zajímavé soutěže a vyhrát notebook 2 v 1, chytrý telefon nebo IQ test. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Soutěž probíhá od 2. do 27. 5. a každý den je vyhlášeno :)hned 11 výherců. Šancí na výhru tak máte víc než dost.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]