226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Naplánujte si letní výlety se slevou 30%

Skvělá zpráva pro všechny cestovatele. V létě můžete s průkazem ISIC cestovat ve vlacích a autobusech LEO Express se slevou 30%. Stačí se prokázat průkazem ISIC a kartou Smile klub. LEO Express jezdí do Jižních Čech, na Moravu, do Polska i na Slovensko. Věrnostní karta Smile klub od LEO Express je zdarma.

Všechny vlaky a autobusy LEO Express jsou plně klimatizované, s obsluhou a občerstvením. Zdarma je připojení na WiFi, noviny a časopisy a na některých spojích nebo ve vyšších třídách je občerstvení v ceně jízdenky. Jízdenky na všechny spoje a kartu Smile klub získáte online na www.le.cz.

Vlakem na jižní Moravu

Objevte pohostinnost jižní Moravy. Vlakem LEO Express pohodlně dojedete až do Zlínského kraje. Od 27. července do 1. srpna tam můžete navštívit třeba Letní filmovou školu v Uherském Hradišti, které je LEO Express partnerem. K návštěvě vybízí i zoologická zahrada ve Zlíně a Zámek Lešná. V ZOO Zlín vloni otevřeli unikátní expozici rejnoků, nadchne vás ale i místní flóra a upravované tematické stezky.

BUS LE EASYAutobusem LEO Express Easy do Jižních Čech

Český Krumlov – to je romantika, památky, ale i voda, zábava nebo kultura. Město je od roku 1992 zapsáno na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Poznejte Otáčivé hlediště, hrad a zámek a mnoho dalších atrakcí, které Český Krumlov nabízí všem věkovým skupinám. Za tři hodiny vás tam z pražské Florence nebo z hlavního vlakového nádraží doveze klimatizovaný autobus LEO Express Easy.

Vlakem a autobusem do Krakova a Katovic

Ať už dáte přednost nákupům v Katovicích nebo památkám v Krakově, vlakem a návazným autobusem LEO Express tam budete za chvíli. V Krakově navštivte hlavní náměstí Rynek Glowny, které vzniklo už ve 13. století, kamenný kostel svatého Vojtěcha z 11. století nebo pahorek Wawel s královským zámkem a katedrálou. Malebné krakovské uličky jsou ideální na romantickou dovolenou ve dvou i na pohodový výlet s přáteli. V blízkosti města Krakov doporučujeme navštívit solné doly Wieliczka.

Zaregistrujte se ještě dnes zdarma do Smile klub a nakupujte společně s ISIC jízdenky na celé letní prázdniny se slevou 30%. Více na www.le.cz

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]