Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Nápady na podnikání pro studenty

Většinu času studenti tráví ve školách a během svého volna se musejí učit, aby zvládli všechny testy, zápočty a zkoušky. Tento fakt způsobuje, že jsou věčně bez peněz, které ale k životu nutně potřebují.

Nejčastěji si přividělávají jako recepční, servírky, hostesky, skladníci, letáčkáři, kurýři a podobně. To je ovšem škoda, protože možností jak si vydělat peníze je nezpočet.

“Stále více studentů, dnes namísto špatně placených brigád a časově náročných prací načástečné úvazky, nějakým způsobem podniká. Může to být zábavnější, časově méně nenáročné a za lepší peníze.” Tvrdí zástupci společnosti Comeflex Consulting, která již 15 let pomáhá začínajícím firmám a živnostníkům se startem podnikání.

Zde je několik dobrých tipů:

Tvorba a prodej unikátního obsahu

  • psaní krátkých článků na dané téma a tvorba multimediálního obsahu za účelem aktualizace stávající prezentace a zvýšení viditelnosti dané společnosti na trhu.

Správa sociálních sítí a tematických odkazů

  • pravidelná aktualizace firemních profilů na všech sociálních sítích, udržování konverzace na blogu, propagace webových stránek a další související služby.

Přeprodávání zboží z ciziny

  • spekulativní nákup většího množství atraktivního zboží na zahraničních obchodních portálech (hlavně z Číny) a jeho následný prodej po kusech s několikanásobnou marží.

Pokud i Vy uvažujete o registraci živnosti, nebo si chcete založit vlastní společnost, máme pro Vás dobrou zprávu. Comeflex pro studenty vytvořil cenově zvýhodněné startovací balíčky.

Související články