226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Na VŠO se můžete přihlásit až do konce září

Pokud patříte mezi ty, kteří se rozhodli pro studium na vysoké škole až nyní, nemusíte čekat až na příští rok. Vysoká škola obchodní totiž přihlášky ke studiu přijímá až do konce září 2015. Součástí přijímacího řízení přitom nejsou žádné zkoušky.

Na Vysoké škole obchodní budou spokojeni především studenti se zájmem o cestovní ruch, leteckou dopravu či personalistiku. Vyberete si zde z široké nabídky bakalářských oborů, která obsahuje Cestovní ruch, Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, Letový provoz, Průvodcovskou činnost v cestovním ruchu či Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy. V rámci magisterského studia jsou pak k dispozici obory dva: Management cestovního ruchu a Management leteckých podniků, jejichž absolventi získají titul inženýr.

Skola z uliceZaostřeno na praxi
Všechny atraktivní obory jsou na škole vyučovány zkušenými pedagogy, kteří se orientují hlavně na budoucí uplatnění absolventů. Už při studiu musí studenti absolvovat praxi týkající se studovaného oboru. V loňském roce škola navíc otevřela kariérní centrum, které nabízí komplexní poradenství v oblasti budoucího zaměstnání. V rámci něj je VŠO propojena s HR odděleními desítek zaměstnavatelů a toto portfolio chce i nadále rozšiřovat.

Studium při práci i v zahraničí
Pokud není ve vašich možnostech zvládat denní studium, můžete zvolit alternativu v podobě kombinovaného studia, nebo individuálního studijního plánu. Na své si přijdou i zájemci o studium v zahraničí. Škola každoročně umožňuje výměnný studentský pobyt Erasmus na některé z partnerských univerzit například v Itálii, Finsku nebo Německu.

Veškeré informace se dozvíte na www.vso.cz nebo na dnech otevřených dveří, které proběhnou 9. a 23. září od šestnácti hodin.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]