Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Na hory se vyplatí rozhodně vzít i průkaz ISIC!

S prvním letošním sněhem Vám můžeme odhalit novou nabídku ski areálů, které mohou studenti a učitelé navštívit s průkazem ISIC nebo ITIC! V České republice je velké množství ski areálů, které právě startují sezónu. S průkazem ISIC je možné navštívit přes 40 tuzemských ski areálů!

Stálicemi, ve kterých mohou studenti využít slevu až 20 % na skipasy, jsou například ski areály Špindlerův Mlýn, Ještěd, Lipno, Klínovec, Herlíkovice, Pustevny, Zadov, Bílá v Beskydech a další.

Více než 2 000 studentů v anketě ISIC AWARDS zvolilo jako nejlepší ski areál za uplynulou sezónu Ski areál Špindlerův Mlýn. Na druhém místě se umístil Ski areál Klínovec a na třetím Ski areál Vítkovice Bílá.

Příští rok však s výsledky ankety mohou zamíchat nově zapojené ski areály.
„Pro nadcházející sezónu právě připravujeme spolupráci i s novými ski areály, abychom držitelům nabídli další možnost využití průkazu ISIC během zimní sezóny. Konkrétně se jedná o ski areály Plešivec, Dolní Morava a Rokytnice nad Jizerou,“ uvádí Jana Valušová, Product Development and Communications Manager společnosti GTS ALIVE.

S průkazem ISIC mohou studenti využívat slevy nejen na horách. Po České republice je možné uplatnit slevu s ISIC až na 2200 místech a 130 000 místech po celém světě. Jedná se především o vstupy do divadla a do kina, slevy na nákup oblečení, knih a elekroniky.

Více na isic.cz.

Související články