226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Obecná pravidla internetových soutěží

[vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]

Obecná pravidla internetových soutěží

[/vc_column_text][dt_gap height=“30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]

Organizátor

GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, se sídlem Praha 1, Letenská 118/1, PSČ 118 00, (dále jen „Organizátor“) pořádá soutěže s názvem (dále jen „Soutěž“), zveřejněné na internetových stránkách www.isic.cz.

Doba trvání Soutěže

Doba trvání Soutěže je od konkrétního data do konkrétního data, uvedených v sekci Můj ISIC na webu Organizátora.

Způsob a podmínky účasti v Soutěži

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s platným průkazem ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE v době odeslání soutěžního formuláře, která v době trvání Soutěže odpoví na soutěžní otázku uvedenou na stránkách Organizátora (www.isic.cz) a vyplní veškeré povinné údaje požadované pro účast v Soutěži. Soutěžící se smí každé Soutěže zúčastnit pouze jednou. V případě, že se Soutěže zúčastní vícekrát, bude soutěžící ze Soutěže automaticky vyřazen.

Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci (ani jejich rodinní příslušníci) Organizátora. Tito soutěžící budou ze Soutěže automaticky vyřazeni.

Pravidla Soutěže a výhra

Soutěž spočívá v zodpovězení vědomostní otázky zveřejněné v záznamu o Soutěži v sekci Můj ISIC na webových stránkách Organizátora. Soutěžící mohou odpovídat na vědomostní otázku od data do data uvedených v záznamu o Soutěži v sekci Můj ISIC na webových stránkách Organizátora.

Soutěžící vyplní své odpovědi na soutěžní otázku v soutěžním formuláři (není-li v záznamu o Soutěži v sekci Můj ISIC na webových stránkách Organizátora uvedeno jinak).

Konkrétní počet účastníků soutěže, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku, získá konkrétní cenu.

Po ukončení Soutěže budou na webových stránkách Organizátora uvedena jména konkrétních výherců, obvykle ve tvaru např. „K. Veselá, Praha“.

Způsob určení výherce a předání výher

Vyhrát může pouze soutěžící, který odpoví správně na vědomostní otázku a umístí se na výherním seznamu určeném Organizátorem. V záznamu o Soutěži v sekci soutěže na webových stránkách Organizátora je uveden maximální počet výherců.

Výherci budou Organizátorem po zveřejnění správné odpovědi na webových stránkách Organizátora kontaktováni na e-mailové adrese nebo telefonicky (v případě, že soutěžící na sebe uvede telefonní kontakt), z níž odeslali správnou odpověď do Soutěže a vyzván k přebrání výhry (osobně nebo přepravní službou). Neozve-li se výherce do 72 hodin od oznámení výhry, výhra propadá Organizátorovi Soutěže.

Všeobecné podmínky

Vstupem do Soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla Soutěže, případně akci zastavit, přerušit či odložit. Tato oficiální pravidla jsou k dispozici v sídle Organizátora.

 

 

V Praze dne 1.9.2014 (aktualizováno 9.3.2015).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][dt_gap height=“60″][/vc_column][/vc_row]

[reklama_left]
[reklama_right]