226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Můj den s ISIC

Studentský život je v mnohém ohledu těžký, náročný a z každé strany číhá stres, povinnosti a úskalí. Vstávání brzo ráno na cvičení, semináře a přednášky, kde učitelé vypráví zajímavě, ale někdy příliš dlouze a monotónně. To je prostě občas nad naše síly. Je tady však možnost, jak si každý den ulehčit a to za pomoci oblíbené ISIC, mezinárodního studentského identifikačního průkazu. Téměř každý ho zná a bezpochyby by měl být součástí každé studentské peněženky.

Ráno

Již od rána je ISIC důležitý. Je potřeba se dostat do budovy školy a turnikety krásně s ISIC spolupracují a dají mi tak možnost vstoupit do zákoutí naši Alma Mater.

Oběd

Po náročném ránu, dostal mozek zabrat tunami informací a hodinami výkladů o věcech mezi nebem a zemí. Co tak si zajít na oběd do univerzitní menzy? Samozřejmě, že hlad je mocný pán a proto se moje chuťové buňky již těší na lahůdky a speciality od paní kuchařek. Na ISIC jsem si dobil nějakou tu stovku kreditu a můžu si s radostí vybrat jídlo, na které mám zrovna chuť.

Odpoledne

Čeká mě za pár dnů těžký test a zrovna mám hodinu čas, tak navštívím univerzitní knihovnu. Můj ISIC mi nejenom otevře dveře do knihovny, za pomoci ISIC otevřu pomyslnou bránu do světa poznání, ve smyslu několika tisíců odborné literatury. Paní v knihovně mě na základě ISIC identifikuje a poradí mi, kde najdu svojí vytouženou pomůcku k učení na test.

Večer

Po náročném dnu ve škole jsem dostal chuť na jídlo a zajdu si do mé oblíbené restaurace. Díky mému ISIC jsem dostal několika procentní slevu na objednávku. Moje peněženka ušetřila pár korun, které si mi, jako studentovi, vždy hodí. Jelikož mi ISIC slouží také, jako platební karta, zážitek s večeře byl o to příjemnější.

Noc

Chystá se párty! Celý den jsem na ní čekal a těšil se. Hodiny a hodiny jsem byl „mučen“, zavřený v aulách, laboratoriích, anebo ve třídách. Za odměnu jsem si vybral akci v mém oblíbeném klubu. Vstup s ISIC je samozřejmě zdarma a často se stává, že jako student s ISIC dostanu po celý večer slevu na můj oblíbený drink či koktejl.

Je to prostě hrozně jednoduché, jak si ulehčit den s ISIC. ISIC nabízí širokou škálu slev a možností využití pro studenty. Výhody ISIC nekončí jenom ve škole. Po náročném týdnu ve škole, se odvezu s výraznou slevou domů za rodinou. Doma už čeká parta a budeme se rozhodovat, na který letní festival si koupíme vstupenky, kde nám opět pomůže náš oblíbený ISIC.

 

Ján Králik

Související články

Copyright ©2018 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.
[reklama_left]
[reklama_right]