Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Moderní trendy provází i oblast financí

Moderní oblečení, nejnovější mobilní telefon a technologie. To jsou hlavní znaky mladé generace. Snaha oslnit své vrstevníky k tomu patří. Můžete toho dosáhnout i díky inovativním bankovním službám, které nabízí studentský účet od Komerční banky.

1. Platební karta – vyjádři svoji osobnost
Mít platební kartu dnes není nic mimořádného. Ale platit kartou, která dokresluje vaši image, to je něco jiného. A právě to vám KB nabízí. Vytvořte si svůj vlastní design! Zvolte si fotku, nakreslete obrázek, vytvořte graficky něco zajímavého nebo šíleného a banka vám z toho vyrobí vaši unikátní kartu, se kterou zabodujete. Karta, včetně vlastního designu, je zadarmo stejně jako výběry ze všech KB bankomatů.

2. Ohromte placením mobilem
Pokud vám vlastní design karty přijde málo, máme tu něco, čím přátele skutečně uzemníte. Plaťte bezkontaktně svým vlastním mobilem. Budete patřit mezi první, kteří u nás tuto novinku od KB využívají. Určitě se všichni v partě pobavíte, až na vás bude prodavačka překvapeně koukat, protože mobilem u ní ještě nikdo neplatil.

3. Chraňte svůj telefon proti virům
Mladá generace patří ke skupině, která v hojné míře používá mobilní telefon i k ovládání svého bankovního účtu. Protože opatrnosti nikdy není dost, Komerční banka přidala i do mobilního bankovnictví bezpečnostní software Trusteer od IBM. Žádná jiná banka v ČR vás takto neochrání. A zapomenout nesmíme ani na další z vychytávek – s novějšími iPhony a některými telefony s operačním systémem Android se do banky přihlásíte i pouhým otiskem prstu.

4. Banka v hodinkách
Další specialitou od KB je možnost mít informace o svém účtu v chytrých hodinkách – Apple Watch. To, že se k bankovnímu účtu můžete přihlásit v mobilu, začíná být pomalu standard. Ale prostřednictvím hodinek?

Se studentským účtem od KB získáte ty nejlepší služby
Věřte nebo ne, ale tohle ještě zdaleka není vše, co vám může tento účet nabídnout, Nejen, že nic nestojí, ale máte-li platný ISIC průkaz, ještě od banky při založení účtu dostanete 350 Kč.

Související články