226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Milovníci burgerů míří do Tom´s Burgeru

Čeká tam na ně kvalitní hovězí maso ve společnosti čerstvé zeleniny, chutných přísad a lahodných omáček podávané s křupavou rozpečenou bulkou. Prostě pecka.

Milovníky burgerů naleznete po celém světě. Ať přijedete kamkoliv, vždy natrefíte na restauraci, kde mají hamburger na jídelním lístku. Ne vždy se ale zadaří a někdy vám přistane na talíři něco, s čím jste nepočítali. Nelze se pak divit, že tam, kde burgerům opravdu rozumějí, se dveře netrhnou. A je jedno, jestli je to v Praze, Dubaji nebo třeba v Kapském Městě.

Základem dobrého hamburgeru je kvalitní hovězí maso, do kterého se přidává jen minimum ingrediencí. Podává se středně propečené, což umožní vyniknout jeho přírodní chuti. Ta se potom kombinuje s dalšími přísadami, což nemusí být vždy jen čerstvá zelenina, slanina a sýr, ale také třeba karamelizovaná cibulka, grilované rajče, konfitovaný česnek či restovaný špenát. Korunou všeho je pak lahodná omáčka, kterou si restaurace často připravují samy a recept na ni bedlivě střeží. Zapomenout nelze ani na křupavou, čerstvě rozpečenou bulku.

Pokud zavítáte do Tom´s Burgeru, ochutnáte zde přesně takové hamburgery. Vybrat si můžete z více, než dvaceti druhů. Burgeroví nováčci zde najdou osvědčenou klasiku, zatímco opravdoví fajnšmekři si pochutnají třeba na marinovaném kaktusu, papričkách jalapeños nebo modrém sýru s cibulovou marmeládou. A nepřijdete zkrátka ani když jste vegetariáni nebo dáváte přednost kuřecímu. Svůj burger si v menu jistě vyberete a cena vás určitě nezruinuje. Lze jen popřát: Dobrou chuť!

Související články

Copyright ©2018 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.
[reklama_left]
[reklama_right]