226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

MHD v Brně vybírá nový hlas do vozidel. Hlasujte pro svého favorita.

Dopravní podnik města Brna hledá nový hlas do svých prostředků městské hromadné dopravy. Ve druhém kole, které odstartovalo 17. prosince, budou o budoucím vítězi rozhodovat samotní cestující. Hlasovat mohou na webu nebo facebooku DPMB až do konce ledna 2015. Soutěž s názvem „Příští zastávka“ byla vypsána v polovině září tohoto roku.

„Inspirovali jsme se talentovými televizními soutěžemi. Podobným způsobem hledáme člověka, který bude v dalším období provázet naše zákazníky při jejich každodenním cestování. Dáme cestujícím možnost, aby o výherci sami rozhodli, protože hlas by měl být příjemný zejména jim,“ uvedl při spuštění soutěže generální ředitel DPMB Miloš Havránek.

Výběr nového hlasatele je tříkolový. Do prvního kola se mohl přihlásit do 31. října kdokoli. Do tohoto termínu přišly nabídky od 256 uchazečů, z nichž poté hodnoticí komise vybrala 25 semifinalistů. Jejich nahrávky byly dnes zveřejněny na webu www.dpmb.cz a na Facebooku www.facebook.com/DopravniPodnikMestaBrna (nahrávky nebudou označeny jménem uchazeče, ale pouze čísly). Počet hlasů na Facebooku a webu se na konci hlasování sečte. Fanoušci stránky svým hlasováním určí pět uchazečů, kteří postoupí do finálního kola. V něm pak konečného vítěze určí opět komise složená ze zástupců DPMB a společnosti KORDIS.

„Při posuzování nahrávek v prvním kole nás zaujal hlasový projev sedmileté holčičky Stelly, který bychom rádi využili pro speciální hlášení. Už teď ji mohou cestující ve vozech slyšet, nahrála pro nás vánoční vzkaz,“ vysvětlil Miloš Havránek.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“http://www.dpmb.cz/?seo=anketa“ target_blank=“true“]VÍCE INFORMACÍ[/dt_button]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]