226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Média

Web ISIC
Webové stránky pro držitelé mezinárodních studentských průkazů ISIC v ČR. Můžete oslovit studenty prostřednictvím Vaší bannerové kampaně, PR článků, aktualit, soutěží, událostí a nových příležitostí v kariéře i vzdělávání.
Časopis ISIC News
Populární časopis s vlastním obsahem i komerční reklamou vydáváme v nákladu 22.500 kusů dvakrát ročně. Časopis je určen pro studenty vysokých škol a jeho distribuce probíhá zdarma v kampusech vybraných VŠ po celé České republice.
Sekce Extra Online Slevy
Zviditelněte Váš e-shop a nabídněte držitelům průkazů ISIC Vaši zvýhodněnou nabídku.
ISIC TOUR
Unikátní efektivní možnost přímé prezentace s oslovením studentů na akademické půdě vysokých škol v České republice. Každoročně pořádáme populární roadshow s mnohaletou tradicí, během které navštívíme 15 vysokých škol v 8 českých městech a oslovíme až 30 tisíc studentů. Variant spolupráce je celá řada.
Facebook
Na oficiálním ISIC profilu je více než 66 00 fanoušků. Hlavní věkovou skupinu jsou mladí lidé ve věku mezi 18 – 24 lety. Studenty je možné oslovit uveřejněním příspěvku nebo reklamy (sponzorovaný příspěvek nebo Facebook Audiences).
Průvodce slevami
Roční průvodce slev a novinek pro držitele průkazů ISIC. Brožura vychází ve dvou verzích pro studenty vysokých škol a zvlášť pro studenty středních škol. Možnost umístit obrázkové inzerce nebo krátké textové sdělení.
ISIC Newslettery a Exkluzivní Newslettery
ISIC newsletter vám přináší možnost, jak oslovit více než 250 tisíc studentů. Kontakty lze třídit podle vašich požadavků.
Sekce Příležitosti
Tato sekce je určená pro zaměstnavatele a vzdělávací instituty. Představte studentům Vaši společnost nebo studium. Nabídněte studentům pracovní příležitosti, brigády, stáže, trainee programy, pracovní pobyty v zahraničí, studia či školení.
Můj ISIC
Studenti se mohou registrovat na www.mujisic.cz a každý měsíc obdrží přímo do jejich schránky zajímavý obsah, aktuální informace a tipy.

Dita Riegerová, DiS.
Student Media – Key Accounts
dita.riegerova@isic.cz
+420 734 385 887

[reklama_left]
[reklama_right]