226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

LINET vám pomůže vyrůst

Toužíte nastartovat kariéru ve velké prosperující společnosti? LINET, sedmá nejobdivovanější společnost v Česku, podporuje studenty i absolventy vysokých škol a poskytuje jim to, co v jiných firmách nedostanou – pomoc, praxi a příležitost.

Proces hledání zaměstnání po skončení studií je velmi náročný a často zdlouhavý. Jistě jste už vy nebo vaši kamarádi zažili pocit beznaděje, když vám potenciální zaměstnavatel zabouchl dveře před nosem kvůli nedostatečné praxi. Společnost LINET, český výrobce a dodavatel high-tech nemocniční techniky, je jiná. Snaží se podporovat studenty a absolventy vysokých škol v jejich rozvoji a profesním růstu.

Absolventi vysokých škol se mohou v rámci LINETu zapojit hned do několika programů. Trainee program je určen čerstvým absolventům a studentům posledních ročníků vysokých škol s technickým a ekonomickým zaměřením. Během jednoho roku mají absolventi možnost komplexně poznat chod této mezinárodní organizace. Snáze se pak mohou rozhodnout, co opravdu chtějí dělat a najít oblast, v níž by se chtěli realizovat.

Vaše šance na dobrou práci hned po škole se zvýší, pokud během studií získáte alespoň nějakou praxi. Programu Mentoring společnosti LINET se mohou zúčastnit studenti napříč ročníky. Smyslem programu je poznat na vlastní kůži, jak funguje velká společnost. Student firmu navštěvuje a doprovází svého mentora běžným pracovním dnem. Získává tak nové zkušenosti, které může současně ihned vyzkoušet v praxi.

LINET na svých webových stránkách pravidelně zveřejňuje seznam témat vhodných pro bakalářské a diplomové práce. Odborníci ze společnosti LINET tak nabízí nejen pomoc při vedení práce, ale i odborné konzultace.

Neváhejte a přihlaste se do jednoho z programů na www.kariera.linet.cz.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]