226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Letní sleva 25 % na vlakové a autobusové spoje LEO Express

Český dopravce LEO Express nabízí speciální letní slevu na všechny své vlakové a autobusové spoje. Po celé období letních prázdnin až do 18. září cestují držitelé průkazů ISIC, ITIC a ALIVE se slevou 25 %.

Vlaky LEO Express vás dovezou pohodlně do Prahy, Ostravy, Olomouce, Pardubic, Košic a řady dalších měst. LEO Express už ale nejsou už jen vlaky ale i návazné autobusy. Vypravte se na výlet do Českého Krumlova, Krakova či Zlína. Od července navíc spouští LEO Express další autobusové linky, tentokrát do Vídně, Brna, Varšava a Lvova. Spoje zajíždějí i na letiště ve Vídni a Varšavě nebo do populárního rakouského outletu Parndorf. Prohlédněte si všechny destinace.

Všechny spoje LEO Express jsou klimatizované a nabízí připojení k internetu. Na palubách černozlatých vlaků se můžete těšit na zábavný portál s nabídkou filmů a zajímavého čtení a také na širokou nabídku teplého a studeného občerstvení. V nabídce najdete teplé panini, speciální letní saláty, pohádkově jemnou panna cottu s malinami, zázvorovou limonádu, ledovou kávu a další dobroty. V autobusech dostanete nápoj zdarma a občerstvení z palubního menu. Přečtěte si více o službách které LEO Express nabízí.

Jízdenky na vlaky LEO Express zakoupíte online na stránkách www.le.cz, na pokladnách v Praze, Ostravě a Olomouci nebo v síti partnerských prodejců. Nezapomeňte že, čím dříve jízdenku koupíte, tím výhodnější cenu dostanete.

mapa_2016-06_900x500px

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]