226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

LEO Express – 2. jízdenku do Vídně, Parndorfu, Lvova a Varšavy

Český dopravce LEO Express pokračuje v expanzi a přidává ke stávajícím linkám nové mezinárodní spoje. Od čtvrtka 30. června bude provozovat novou kombinovanou linku z Prahy do Varšavy a autobusovou linku z Lvova do Vídně.

Poprvé tak zastaví i v Brně, na letištích ve Vídni a Varšavě a nabídne i spoj do populárního rakouského outletu Parndorf. Do konce července 2016 má LEO Express na jízdenky do všech nových destinací akci 1+1 zdarma.

Z Prahy do Varšavy tak zakoupíte jízdenky na LEO Express pro dva již za cenu od 399 Kč, z Ostravy na letiště do Vídně jen za 199 Kč.

Nové autobusy LEO Express budou jezdit ve vysokém standardu a černo – zlatém provedení pod značkou LEO Express a nabídnou cestujícím klimatizaci, nápoje zdarma, občerstvení včetně kávy Nespresso, spací sady a přikrývky. Úplnou novinkou bude Business třída, kterou LEO Express zavede na všechny nové autobusy. Hlavní výhodou autobusové třídy Business bude nadstandardní prostor pro nohy, nesrovnatelný s jakýmkoliv jiným autobusem. Současně bude ve třídě Business rozšířený servis a více výhod v ceně jízdenky, samozřejmostí je připojení k WiFi, chlazené nápoje a občerstvení.

Současně s novými linkami LEO Express také významně posiluje spojení mezi Prahou a polskými městy Krakov a Katovice a to až na čtrnáct spojů denně, a to na trase Praha – Katovice.

Na léto navíc chystá pro držitele karty ISIC slevu 25% na všechny své vlakové i autobusové spoje.

Jízdenky na LEO Express zakoupíte na www.le.cz


mapa_2016-06_900x500px

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]