226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Kultovní filmy v Premiere Cinemas za babku!

Vychutnejte si nejlepší filmové klasiky i současné snímky ověnčené filmovými cenami v prostředí komfortního multikina. Velká plátna, pohodlné sedačky, dokonalý zvuk a perfektní obraz – zažijte to nejlepší v multikinech Premiere Cinemas.

Kultovní filmové snímky si zaslouží, abyste si je vychutnali naplno – odejděte od počítače, vypněte televizi a vydejte se za tím pravým filmovým zážitkem do Premiere Cinemas. Každou středu večer na vás budou čekat staří filmoví známí nebo nové festivalové objevy. Potkáte se s nimi na těch největších plátnech, v nejlepší obrazové kvalitě a perfektním zvukem. Zažijte napětí s Jackem Nicholsonem ve filmu Shining, vydejte se s Umou Thurman do gangsterského podsvětí v Pulp Fiction nebo se s Ewanem McGregorem vraťte do 90. let a zkoumejte současnou společnost ve filmu Trainspotting. Jestli máte raději současné artové snímky, jistě vás zaujme například hororová komedie Divoké historky, komediální drama Nick Cave: 20 000 dní na Zemi nebo Frank. Kultovní a umělecky hodnotné filmy v moderním prostředí multikina – to je cyklus PREMIERE ART.

Premiere Cinemas s pobočkami v Praze Hostivaři, Olomouci a Teplicích ve spolupráci s ISIC připravilo pro držitele karet speciální nabídku – na snímky v cyklu PREMIERE ART si můžete zakoupit vstupenky již od 89 Kč. Chuťovky stříbrného plátna pro vás osobně pečlivě vybíráme, ale rádi si necháme poradit. Máte film, o kterém si myslíte, že by stál za uvedení v cyklu PREMIERE ART? Napište nám na náš Facebook.

Multikina Premiere Cinemas disponují nejdokonalejšími zvukovými a obrazovými technologiemi, které zintenzivní divákův filmový zážitek. Exkluzivní revoluční zvukové systémy DOLBY ATMOS a BARCO AURO 11.1 jsou nejvýznamnější inovací zvuku od zavedení surroundu. Dolby Atmos je zvukovým ekvivalentem 3D verze filmu a díky přidaným stropním reproduktorům vytváří ty nejrealističtější efekty. Barco Auro využívá 3-rozměrného uspořádání reproduktorů založeného na 3 osách pro reprodukci ohromujícího zvuku v prostorové kvalitě. Obrazové technologie zastupují projektory s nejvyšším rozlišením obrazu 4K a nejvýkonnější HFR 3D projekce s dvojnásobným počtem snímků za sekundu.

Ten nejlepší filmový zážitek si užijete jedině v prémiovém kině – PREMIERE CINEMAS.

[dt_button size=“medium“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.isic.cz/udalosti“ target_blank=“false“]UDÁLOSTI PREMIERE ART[/dt_button]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]