226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Knihy Dobrovský rozdávají vouchery! Vyhrajte ten váš!

Slevu s kartami ISIC, ITIC a IYTC máte v knihkupectvích Knihy Dobrovský již dlouho. Nyní si však můžete nákupy užít ještě více – pokud budete mít štěstí, vyhrajete jeden z 25 voucherů na nákup v hodnotě 1000 Kč.

Pokud Knihy Dobrovský náhodou neznáte, řekněme si pár faktů – jde o rodinnou společnost, která se zaměřuje nejen na svět knihomolů, ale i na všechny, kteří se rádi baví. Po celé České republice můžete v současnosti najít 32 knihkupectví Knihy Dobrovský, a pokud náhodou nemáte po ruce ani jedno z nich, můžete si vybrat z mnoha desítek tisíc produktů na e-shopu knihydobrovsky.cz.

Knižní tipy na to nejlepší čtení najdete na jejich FB page, YouTube kanálu i instagramu – a tím to nekončí. Dáváte-li přednost tištěným médiím, v magazínu Dobro.druh, který vychází pětkrát ročně, se nasytíte nejen při čtení knižních doporučení, ale i zajímavých témat nebo třeba hlášek z prodejen.

V knihkupectvích oceníte nejen perfektní servis knihkupců, ale i zásobu novinek či bestsellerů. Neměli byste přehlédnout například oceňovaný thriller Marca Elsberga s názvem Blackout, který pojednává o globálním výpadku elektrické energie, jeho novinku Zero o zneužívání osobních údajů, komiks Tajemný rytíř pro fanoušky Hry o trůny nebo dechberoucí román Mona Lisa Virus, který si užijí nejen milovníci umění.

Kromě knížek můžete 10% ISIC slevu uplatnit na nákup společenských her, diářů, kalendářů či kvalitních kancelářských potřeb.

Chcete vyhrát jeden z 25 voucherů v hodnotě 1000 Kč? Pak odpovězte na soutěžní otázku – Jaké téma zpracoval Marc Elsberg ve svém prvním románu?

Více informací o slevách v knihkupectví Knihy Dobrovský najdete zde.

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 7.11.2018 do 9.12.2018.
Soutěž o 25×1 voucher na nákup v hodnotě 1000 Kč

Vyhrává každý 20. respondent se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]