fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

Knihy Dobrovský rozdávají slevy za vaši přízeň!

Knihkupectví Knihy Dobrovský je dle ISIC AWARDS třetím nejoblíbenějším poskytovatelem slev roku 2017 v celé České republice. Za vaši přízeň má pro vás exkluzivní slevu 20 % do všech svých knihkupectví.

Knihy Dobrovský působí na českém knižním trhu již mnoho let a v současné době se po celé České republice nachází 27 jejich poboček. Skvělé knihy, dárky, hry, kancelářské potřeby a další radosti můžete nakoupit také na e-shopu KnihyDobrovsky.cz.

Tato síť knihkupectví poskytuje držitelům karet ISIC, IYTC a ITIC slevu ve výši 10 %, která se vztahuje na nákup veškerého zboží. O desetinu levněji tak s těmito kartami lze nakoupit například i učebnice, na které se běžné slevy nevztahují.

Nejen díky této skutečnosti, ale obecně proto, že knihy, studenti a učitelé k sobě neodmyslitelně patří, obsadila tato rodinná společnost 3. místo v ISIC AWARDS 2017. Jako poděkování má pro držitele karet ISIC/ITIC/ALIVE exkluzivní dárek!

Od 9. do 30. dubna 2018 můžete po předložení svého průkazu získat slevu 20 %. Akce platí ve všech knihkupectvích Knihy Dobrovský. Sleva se nevztahuje na nákup učebnic, dárkových poukazů, již zlevněného zboží a nelze ji sčítat s dalšími slevami. Nevztahuje se též na e-shop.

Přijďte si pro to nejlepší čtení a zábavu do Knihy Dobrovský!

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.