Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Knihy Dobrovský rozdávají slevy za vaši přízeň!

Knihkupectví Knihy Dobrovský je dle ISIC AWARDS třetím nejoblíbenějším poskytovatelem slev roku 2017 v celé České republice. Za vaši přízeň má pro vás exkluzivní slevu 20 % do všech svých knihkupectví.

Knihy Dobrovský působí na českém knižním trhu již mnoho let a v současné době se po celé České republice nachází 27 jejich poboček. Skvělé knihy, dárky, hry, kancelářské potřeby a další radosti můžete nakoupit také na e-shopu KnihyDobrovsky.cz.

Tato síť knihkupectví poskytuje držitelům karet ISIC, IYTC a ITIC slevu ve výši 10 %, která se vztahuje na nákup veškerého zboží. O desetinu levněji tak s těmito kartami lze nakoupit například i učebnice, na které se běžné slevy nevztahují.

Nejen díky této skutečnosti, ale obecně proto, že knihy, studenti a učitelé k sobě neodmyslitelně patří, obsadila tato rodinná společnost 3. místo v ISIC AWARDS 2017. Jako poděkování má pro držitele karet ISIC/ITIC/ALIVE exkluzivní dárek!

Od 9. do 30. dubna 2018 můžete po předložení svého průkazu získat slevu 20 %. Akce platí ve všech knihkupectvích Knihy Dobrovský. Sleva se nevztahuje na nákup učebnic, dárkových poukazů, již zlevněného zboží a nelze ji sčítat s dalšími slevami. Nevztahuje se též na e-shop.

Přijďte si pro to nejlepší čtení a zábavu do Knihy Dobrovský!

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.