226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Kde vzít odvahu udělat první krok?

„I když jsem často věci dotáhl daleko, většinou jsem je nedodělal úplně. Potřeboval jsem motivovat, chyběla mi profesionální opora za zády. Obojí jsem nakonec našel v Partners.“

GrossBavič, sportovec, lamač dívčích srdcí, frontman punkové kapely, tím vším byl Tomáš Gross před osudným dnem, kdy ho těsně před maturitou na přechodu porazila dodávka. Dnes sám o sobě říká, že ho muselo srazit auto, aby se mu rozsvítilo a život začal brát vážně.

Díky štěstí v neštěstí se Tomáš uzdravil a začal denně dojíždět vlakem z Náchoda do Hradce Králové s představou, že mu vysoká škola pomůže zajistit společenskou pozici. Do vzorného studenta měl ovšem daleko. Chodil na brigády, psal na web o muzice, v hokeji byl ve výběru na mistrovství světa, ve fotbale dostal nabídku angažmá v Mladé Boleslavi. Vždy mu ale nakonec něco překazilo plány.

„Až Partners mi naprogramovalo hlavu správným směrem. Chcete být manažer? Sestavte tým. Chcete dokázat něco velkého? Je to na vás,“ tvrdí Tomáš. A sám to potvrzuje tím, co dělá.

„Přemýšleli jsme s kolegy, zda je možnost jít ještě někam dál, vymyslet něco nového, originálního. A napadl nás finanční dům, kde se budou nabízet služby v nejvyšší kvalitě a potkávat inteligentní a úspěšní lidé s drivem,“ představuje Tomáš, nyní už ředitel Partners, své plány. Odvaha a dobré nápady Tomášovi a jeho spolupracovníkům rozhodně nechybí. Takoví lidé mají v Partners dveře otevřené. Udělejte krok i vy a staňte se úspěšným podnikatelem! Více na udelejkrok.cz

 

Proč rozjet kariéru s Partners?

Úspěch závisí jen na vás.

Začít podnikat s Partners je snadné. Nepotřebujete velké peníze do začátku, stačí jedno rozhodnutí. Můžete se stát úspěšným podnikatelem.

Rozhodujte, jak naložíte se svým časem.

S námi máte jedinečnou možnost si sami poskládat čas mezi rodinu, přátele a práci.

Rozhodujete sami o sobě.

Příležitost pracovat v perspektivním oboru.

Počet klientů využívajících naše služby neustále narůstá. Využijte toho.

Velká řada benefitů.

Finanční příspěvky, flotila firemních vozů, akciový program, atraktivní dovolené, výhodné tarify mobilního operátora a další. Máte zájem?

Možnost neustálého osobního rozvoje.

Díky našemu systému vzdělávání, sdílení know-how a zkušeností, máte možnost být neustále vpředu. Chceme v týmu kvalitní osobnosti, které se zlepšují s námi.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]