226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

KB: Našim cílem je vaše jistota v zahraničí

Více než půl tisíciletí muselo uplynout od první vize českého krále Jiřího z Poděbrad o spojené Evropě po vstup ČR do Evropské unie. Až posledních několik let můžeme naplno využívat všechny výhody, které nám „Starý kontinent“ bez hranic přináší.

A jste to právě vy – mladí lidé, studenti, kterým se otevřely brány neomezených možností, ať už se jedná o studium, stáže, pracovní pobyty nebo cestování, a to nejenom v Evropě. My v Komerční bance si přejeme, abyste ve světě bez hranic nikdy nebyli sami. Aby vás na všech vašich cestách doprovázela minimálně jistota finančního zázemí. Proto vás také chceme požádat, abyste nám vyplněním krátkého dotazníku pomohli tuto jistotu ještě více zdokonalit.

selfietyc

Pokud vyplníte krátký dotazník, můžete vyhrát jednu z 15 selfie tyčí, díky které můžete zachytit mnoho zajímavých okamžiků ať už během studia v zahraničí nebo v ČR. Vyhrává každý 30. respondent, maximální počet výherců je 15.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/pru/“ target_blank=“false“]VYPLNIT DOTAZNÍK[/dt_button]

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]