Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Správa železnic

Chceš mít jistotu různorodé práce? Dej se na dráhu! Správa železnic má nabídku pro všechny, které nebaví stereotyp a chtějí, aby jejich práce dávala smysl.

Jsme správcem železniční sítě v České republice a zaměstnáváme více než 17 000 spokojených lidí v oblasti infrastruktury, oprav, údržby, řízení provozu, IT, elektrotechniky, zabezpečovacích technologií, stavebnictví a v dalších profesích.

Správa železnic

Správa železnic je moderní společnost s tradicí disponující špičkovými odborníky. Klade důraz na spokojenost svých zaměstnanců, a proto jim nabízí kariérní růst, zázemí velké organizace i zaměstnanecké benefity.

Vlastní a provozuje většinu železničních tratí v zemi. Zajišťuje jejich obsluhu, modernizaci, rozvoj a také samotnou provozuschopnost s důrazem na kvalitu a bezpečnost.

Studuješ technický obor nebo tě zajímá svět železnice? Sleduj náš studentský web!

Navštiv náš studentský web www.szdc.cz/studenti. Dozvíš se zde například to, s jakými školami spolupracujeme anebo co všechno ti nabízíme, abychom ti studium na tvé škole ulehčili.
V sekci Spolupráce se studenty vybírej z naší nabídky bakalářských a diplomových prací anebo placených stáží.

Vyplatí se sledovat také rubriku Akce pro studenty. Dozvíš se tu mimo jiné o každoroční interaktivní konferenci, na kterou jsme pyšní, protože má mezi studenty velký úspěch. Podívej se na fotky a video z posledního ročníku, o termínu a možnostech přihlášení na další ročník, který se uskuteční na podzim, tě budeme včas informovat na www.szdc.cz/studenti.

Dej se na dráhu už během studia!

Studuješ elektrotechnický, stavební, dopravní či jiný technický obor? Přidej se k nám a vybírej z více než 150 různých profesí. K vybraným profesím nabízíme náborový příspěvek až 80 000 Kč a k tomu mnoho dalších benefitů včetně kariérního růstu.

Hledáš práci nebo brigádu?

Nebo nám napiš na studenti@szdc.cz