fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

McDonald´s

McDonald´s jsou především lidé,
bez kterých by restaurace nemohly existovat. Jsou to super týmy, které spolu drží nejen v práci. Jsou to lidé, kteří se rádi baví, a každý z nich je jedinečný. V našich restauracích spolu pracují sportovci, hudebníci, maminky na rodičovské, studenti, důchodci a také handicapovaní. Pracují u nás lidé na celý i částečný úvazek, ale i brigádně. Směny si každý volí, jak potřebuje a tak lze skloubit práci například se studiem, s mateřskými povinnostmi či koníčky.

McDonald´s je také vedení lidí a skvělá příležitost rozvíjet svoji kariéru. Věděli jste například, že současný generální ředitel McDonald´s ČR Tomasz Rogacz začínal jako brigádník „u hranolek”? Podle něj je společnost McDonald´s jedinečná příležitost k seberealizaci pro každého, zábava, přátele a dobré jídlo. A tomu už se dá říkat skutečné doporučení :).

Kdo by neznal Mekáč?

Jsme ikonou a jedničkou v rychlém stravování. Konkurence nám je neustále v patách, hrdě však přiznáváme, že jsme vždy minimálně o krok napřed. Na naše zaměstnance jsme pyšní, a ty, kteří chtějí, neustále posouváme dál. Mnoho úspěšných lidí u nás začínalo stejně, jako budeš možná začínat ty!

Mekáč je manažerská škola

  • Žádná jiná společnost se nepřizpůsobí tvým časovým možnostem tak jako my
  • Jsme známí tím, že své zaměstnance rozvíjíme a tak už velmi brzo můžeš vést celý tým restaurace a to i když jsi před tím nic podobného nedělal
  • Praxe v McDonald´s vítají skvěle všechny ostatní firmy, zaměstnavatelé – je to pro ně záruka kvality a dobrých pracovních zkušeností
  • Není moc firem, kde si v práci najdeš kamarády na celý život
  • Ne každý zaměstnavatel pochopí, když se ti změní priority – my své zaměstnance podporujeme i v rozvoji mimo McD.

Měj svou vlastní hlavu

Mekáč je prostě jednička na trhu a tím je také snadný terč. Po světě o nás běhá spousta drbů. O jídle i o zaměstnání. Pro McD pracovalo už hodně lidí a i když jsou dnes už úplně jinde, rádi na to vzpomínají – Mekáč je prostě škola, legrace a zkušenosti k nezaplacení. Mezi našimi zaměstnanci jsou skvělí lidé, kteří mají rádi svou práci a taky své kolegy. A i proto se nebojí říct to nahlas světu třeba na plakátech a internetu, nebo jako kolega z Velké Británie na facebooku.

Takže, proč se nudit v kanceláři podřadným tříděním papírů, když můžeš makat na své kariéře už teď a přitom vedle práce zažívat legraci, soutěže, party a večírky se super lidma?

Zajímá Tě práce u nás?

Není nic lehčího než se zeptat v jakýmkoliv Mekáči manažera. Nebo rovnou teď se mrkni na www.mcdonaldsprace.cz

Co za to budeš mít?

  • Naši zaměstnanci spolu nechodí jen do práce, ale rádi se spolu baví i po směně a tráví společně i volný čas.
  • Během směny můžeš vypít nápojů, co hrdlo ráčí, a naše výrobky si můžeš koupit se slevou 50%.
  • Dostaneš kouzelnou kartičku, se kterou dostaneš slevu ve všech „mekáčích“ i u dalších našich partnerů.

Koho hledáme?

  • Nabízíme práci na všechny druhy úvazku. Uvítáme uchazeče na hlavní pracovní poměr, studenty, kteří ukončili povinnou školní docházku, i maminky na mateřské dovolené.
  • Směny plánujeme s ohledem na tvé možnosti. Nabídni nám svůj volný čas.

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.