IT/IS Project Manager pro mezinárodní projekty

Praha

Společnost GTS ALIVE, výhradní vydavatel průkazu ISIC, člen mezinárodní skupiny s působností v sedmnácti zemích světa a lídr v marketingu zaměřeném na studenty, otevírá novou klíčovou pozici projektového manažera ve svém mezinárodním týmu. Od člověka v této roli očekáváme podporu v dalším obchodním růstu společnosti primárně ve spojitosti s digitalizací našich produktů a služeb.

Jedná se o práci na plný úvazek, zaměřenou na strategický rozvoj klíčových B2B a B2C digitálních produktů. Konkrétně na rozvoj a customizaci řešení pro naše dceřiné společnosti v Evropě, Indii, SAE a dalších zemích.

Popis pozice

  • Projektové řízení vývoje technických řešení a integrací s řešeními externích partnerů v rámci zemí GTS ALIVE Group (Evropa, Blízký východ, Asie, Austrálie a Nový Zéland), zahrnující zejména:

    • analýza, konzultace a vyhodnocování projektových záměrů (možnosti a aspekty realizace, cíle a přínosy plánovaných projektů, rizika atd.)
    • nastavení strategie řízení projektu,
    • tvorba a udržování projektového plánu, vč. plánování zdrojů, úkolů, časové osy,
    • sestavení a vedení projektových týmů,
    • komunikaci s interními i externími stakeholdery, včetně komunikace s vedením společnosti a manažery poboček v jednotlivých zemích,
    • moderování diskuzí mezi stakeholdery a v rámci projektového týmu,
    • dohled na řádnou realizaci projektu v souladu s plánem a budgetem,
    • aktivní a včasná komunikace s nadřízenými v případě kritických změn v projektu a následný dohled na implementaci dohodnutých změn v projektu,
    • reporting a vyhodnocování realizovaných projektů.

Jak si tě představujeme?

  • Prokazatelné zkušeností v obdobné roli, ideálně se znalostí a praktickou zkušeností s metodami a specifiky vývoje SW řešení.
  • Znalost a schopnost aplikace principů projektového řízení v praxi, včetně dotahování svěřených projektů v požadovaném čase, kvalitě a za dodržení budgetu.
  • Samostatnost, cílevědomost, schopnost koordinovat projekty a práci projektových týmů. Za tímto účelem je klíčová komunikativnost a empatie a asertivní a pragmatický přístup při řešení složitějších úkolů.
  • Schopnost a vůli do potřebné míry porozumět komplexnímu IT řešení, technologiím i obchodním potřebám společnosti, včetně znalosti jejích produktů.
  • Plynulá čeština a angličtina, mluvený a psaný projev na denní bázi (angličtina minimálně na úrovni B2).
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném i osobnostním růstu.
  • Zdravý rozum pro případy, kdy učebnicová metodika selhává…

Co ti můžeme nabídnout

Práci na hlavní pracovní poměr nebo IČO s možností dalšího kariérního růstu.

Zajímavou a různorodou práci pro úspěšnou mezinárodní společnost a prestižní značku.

Odpovídající platové ohodnocení dle pracovních zkušeností.

Pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova a 25 dní dovolené ročně.

Pracovní notebook, další vzdělávání ve tvém oboru, řadu benefitů včetně stravenek, ALIVE karty, karty MultiSport nebo občerstvení v kanceláři.

Neformální prostředí, kamarádský kolektiv se smyslem pro humor.

Máš chuť to zkusit?

Pokud ano, vyplň formulář, přilož svůj aktuální životopis s vysvětlením proč u nás chceš pracovat a my se ti ozveme.

    Tato stránka je chráněná službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky společnosti Google.