Zkušený IT Expert

Praha

Budeš pomáhat zajišťovat provoz, rozvoj a integraci našich informačních systémů a webových stránek; podílet se na správě a rozvoji související infrastruktury a řešit další různorodé odborné úkoly z oblasti IT. Pokud jsi schopný nejen pracovat samostatně ale i týmově, k řešení problémů přistupuješ proaktivně, přemýšlíš analyticky a umíš se naladit na zákazníka (ať už interního či externího), zapadneš k nám. Budeš totiž úzce spolupracovat i s ostatními kolegy, kteří zajišťují uživatelskou podporu, s business analytiky, vlastníky jednotlivých produktů a s týmem vývojářů.

Co je na této pozici takzvaně „must have“:

Nezbytná je tvá zkušenost s administrací Linux serverů, provozem, správou a monitoringem provozu webových stránek a cloud aplikací a schopnost napsat složitější dotazy a update skripty v PostgreSQL a MySQL. Také musíš ovládat Aj alespoň na úrovni B2, protože řada tvých kolegů budou cizinci.

A co je „nice to have“?

Pokud k tomu všemu máš přehled o webových technologiích, zajímají tě poskytovatelé online služeb jako AWS, databáze, znáš základy programování (Phyton, PHP, JavaScript) a v neposlední ředě sleduješ aktuální trendy a máš skutečný zájem o prohlubování svých znalostí, určitě se nám ozvi.

Zde je přehled technologií, které používáme:

AWS (např. EC2, RDS, S3, EFS, SES, Memcached, Route 53, CloudFront), GitLab, Docker, a další podobné ticketovací nástroje (např. Jira, ClickUp)

A tyto programy plánujeme začít používat a ty se budeš podílet na jejich zavádění. Zkušenost s prací s nimi je tedy velice vítaná:
ELK stack, Grafana

S námi nás získáš:

Zajímavá a různorodá práce pro úspěšnou mezinárodní společnost a prestižní značku

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo spolupráci na IČO – prostě jak ti to bude vyhovovat

Home office dle domluvy v kombinaci s prací v moderních kancelářích v Holešovicích

Další vzdělávání ve tvém oboru a příspěvek na jazykové kurzy

Pružná pracovní doba a 25 dní dovolené

Pracovní notebook

Občerstvení na pracovišti (čaj, káva, svačiny)

Bezplatná Alive karta, MultiSport za zvýhodněných podmínek

V létě volné vstupenky na partnerské hudební festivaly, během roku spousta obdobných zaměstnaneckých výhod

Máš chuť to zkusit?

Pokud ano, vyplň formulář, přilož svůj aktuální životopis s vysvětlením proč u nás chceš pracovat a my se ti ozveme.    Tato stránka je chráněná službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky společnosti Google.