IT Business Analyst

Praha

Jsme skupina GTS Alive – vydavatel průkazů ISIC a globální lídr v oblasti marketingu zaměřeného na studenty. Do našeho rozrůstajícího se pražského týmu hledáme nového kolegu na pozici IT Business Analyst. Tuto roli jsme otevřeli, abychom usnadnili a podpořili obchodní růst společnosti spojený s nevyhnutelnou digitalizací našich produktů a služeb.

Jedná se o práci na plný úvazek, zaměřenou na strategický rozvoj ALIVE Platform (námi vyvinutý a provozovaný systém), a na samostatné úkoly a projekty, vycházející z lokálních i mezinárodních požadavků.

Náplň práce

  • Shromažďování a analýza požadavků: Komunikace s produktovým týmem nebo ostatními zadavateli požadavků pro porozumění obchodním cílům.
  • Formulace user stories: Překládání požadavků do user stories a definování akceptačních kritérií.
  • Vytváření diagramů: např. use case diagramy, procesní diagramy pro lepší pochopení a komunikaci požadavků.
  • Spolupráce s vývojovými týmy: Účast na plánování sprintů, podpora během sprintu a zajištění srozumitelnosti požadavků.
  • Kontrola a testování: Podíl na review a testování výsledných funkcí pro zajištění splnění specifikací.
  • Podíl na vytváření dokumentace a poskytování součinnosti ostatním členům týmu dle potřeby.

Požadujeme

  • Minimálně 2 roky zkušeností na stejné nebo obdobné pozici.
  • Zkušenosti s vytvářením procesních a jiných diagramů.
  • Praktické zkušenosti se shromažďováním, analýzou a dokumentováním obchodních a technických požadavků.
  • Porozumění a zkušenosti s agilními metodikami jako Scrum nebo Kanban.
  • Výborné komunikační schopnosti pro efektivní interakci s produktovými a vývojovými týmy.
  • Schopnost vysvětlit technické detaily netechnickým zúčastněným stranám.
  • Porozumění technologiím a nástrojům používaným ve vývoji software.
  • Zkušenosti s nástroji pro správu požadavků a projektů (např. Jira, Confluence).
  • Silné analytické schopnosti a schopnost logického myšlení při řešení komplexních problémů.
  • Schopnost identifikovat a vyhodnocovat různé možnosti řešení a jejich dopady.
  • Efektivní organizace práce a time management pro zvládání více úkolů současně.
  • Plynulá čeština a angličtina (min. B2), mluvený a psaný projev na denní bázi.
  • Široký zájem o různorodé IT technologie a jejich využití v praxi.
  • Samostatnost, cílevědomost, schopnost plnit komplexní úkoly samostatně, ale i jako člen týmu.

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba

Stravenky/příspěvek na stravování

Firemní akce

Dovolená 5 týdnů

Možnost práce z domova

Občerstvení na pracovišti

Notebook

MultiSport karta

Dog-friendly office

Máš chuť to zkusit?

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám prosím svůj životopis s motivačním nebo průvodním dopisem. Vybraní kandidáti budou pozváni na pohovor.

    Tato stránka je chráněná službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky společnosti Google.