B2B obchodník pro školy – technická řešení

Praha

Společnost Etugate, člen skupiny GTS ALIVE (vydavatel průkazů ISIC a globální lídr v oblasti marketingu zaměřeného na studenty), dodavatel řešení a služeb pro školy, hledá do svého pražského týmu nového kolegu či kolegyni na pozici B2B obchodník pro školy – technická řešení.

Do našeho rostoucího týmu hledáme kolegu, který dá tvář našim jedinečným produktům. Pomáháme školám v tvorbě zdravějšího a bezpečnějšího prostředí a také se zjednodušením jejich práce. Už stovky škol se přesvědčily o kvalitě našich řešení a za pomoci nového kolegy nebo kolegyně hodláme přitopit pod kotlem. Naším cílem není nic menšího, než pomáhat s bezpečností a provozem všem základním a středním školám v Česku.

Náš Etugate Cloud je moderní přístupový a docházkový systém vyvinutý speciálně pro školy a následující nejnovější trendy v odvětví – od využívání mobilů místo karet, přes cloudovou infrastrukturu po zabezpečené komunikační protokoly. Samozřejmostí je provázání na ostatní systémy, které školy využívají. A znáte ISIC? Tak s touto kartou funguje Etugate Cloud úplně nejlépe, což školy velice oceňují. Navíc máme v portfoliu další technická řešení, která školy také využívají.

Co od nového obchodníka čekáme?

 • V první řadě budeš v každodenním kontaktu se školami a jejich zřizovateli, a budeš jim představovat naše služby a produkty – formou online i osobně na schůzkách či konferencích. Vítanou výhodou rozhodně bude znalost školního prostředí nad rámec vlastní školní docházky, jelikož školy jsou vážně speciální zákazníci 😊. Na druhou stranu se ti občas může stát, že obdržíš pozvání na oběd do školní jídelny – a věř, že dnes se ve školách vaří jinak, než tomu bylo před lety.
 • Jako výstup ze schůzek často budou kalkulace a návrh technického řešení.
 • Dále očekáváme, že budeš spolupracovat s kolegy z montáží, supportu a vývoje tak, abychom školám dodávali komplexní a vysoce kvalitní služby. Ke školám přistupujeme jako k váženým zákazníkům, nikoliv jako k otloukánkům, kteří „všechno zkousnou“. Klíčový je tedy respekt k zákazníkovi a schopnost profesionálního, avšak do potřebné míry i přátelského jednání.
 • Budeš se podílet na tvorbě obchodní strategie přímo s ředitelem Etugate, společně se kterým budete i hodnotit tvé výsledky.
 • Velice úzce spolupracujeme s kolegy z ISIC týmu, kteří pomáhají školám s výdejem průkazů pro studenty, pedagogy a další zaměstnance škol, a tak je nezbytností vedení dokumentace v celofiremním CRM.
 • Budeš cestovat za zákazníky po celé republice a jelikož působíme i na dalších trzích, je možné, že se občas podíváš třeba do Bukurešti, Vídně, případně dalších měst. Zahraničí však, alespoň zpočátku, pro tebe bude spíše okrajovou záležitostí.
 • Výsledkem tvé práce budou školy, které jsou díky využívání přístupového a docházkového systému Etugate Cloud lépe zabezpečené, mají zjednodušenou agendu a lépe komunikují s rodiči. A to se přeci vyplatí!

Jak si tě představujeme?

 • Jsi otevřená osobnost a rád se bavíš s lidmi – jak se zákazníky, tak kolegy v kanceláři.
 • Jsi samostatný a důsledný v plnění svých povinností. Cíle si stanovíme společně, ale pak se očekává tvůj tah na branku a jejich plnění. Budeš mít velkou zodpovědnost, avšak také volnost v organizaci vlastních aktivit.
 • Máš zkušenost ze školního prostředí a ideálně také technické myšlení.
 • Rád se vzděláváš a snažíš se zlepšovat sebe i svět kolem sebe.
 • Umíš anglicky alespoň na úrovni B2.

A jaké bys měl mít minimální předpoklady?

 • Obchodní myšlení a schopnost prezentovat nabídky ředitelům škol.
 • Plynně česky hovořící s výborným verbálním i písemným projevem. Komunikovat s řediteli a dalšími představiteli škol se musí jasně, srozumitelně a bez chyb.
 • Aktivní řidič (sk. B).
 • Minimálně středoškolské vzdělání.
 • Být schopný alespoň 1 – 2x týdně přijet do pražské kanceláře (Holešovice).

Co nabízíme?

Flexibilní pracovní doba

Stravenky/příspěvek na stravování

Firemní akce

Dovolená 5 týdnů

Možnost práce z domova

Občerstvení na pracovišti

Notebook

MultiSport karta

Dog-friendly office

Máš chuť to zkusit?

Pokud ano, pošli nám svůj aktuální životopis s motivačním dopisem, ve kterém uvedeš, proč se na tuto pozici hlásíš a co víš o naší společnosti. Vybraným uchazečům odpovíme a pozveme je na první kolo pohovoru.

Díky a těšíme se na tebe!  Tato stránka je chráněná službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky společnosti Google.