226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Jistá a hvězdná práce? Jak na to, ví na BIVŠ.

Kdo by nechtěl být hvězdou? Jsou místa, kde vědí, jak na to. A svoje zkušenosti se nebojí sdílet. Bankovní institut vysoká škola se 14. – 17. září ještě víc přiblíží veřejnosti. V pražských Stodůlkách nahlas řekne „Naše hvězdy z tebe udělají hvězdu“.

BIVŠ_PR článek_9.9.2015_obrázek 2Jedinečná show vám umožní nahlédnout pod pokličku bankovnictví, financí, oceňování majetku, práva, informačních a komunikačních technologií, managementu, marketingu, sociálních sítí, psychologie, reklamy či řízení firem a lidských zdrojů. Třetí zářijový týden se v ní představí mezinárodně uznávané kapacity, které na první soukromé vysoké škole v České republice učí. Jde o špičky ve svém oboru.

Mezi ně patří například rektor František Pavelka, který stál u zrodu řady finančních metod včetně principu hypotéky, vedoucí Katedry podnikání a oceňování Ingrid Matoušková, která také jako forenzní psycholožka pomáhá policii při vyjednávání v krizových situacích, advokát úspěšně hájící mediálně známé osobnosti a vedoucí Katedry práva Aleš Rozehnal, či vedoucí Katedry informatiky a kvantitativních metod Vladimír Beneš. Díky němu BIVŠ disponuje unikátní IT laboratoří s regulérním bankovním systémem, kde lze simulovat i bezpečnostní incidenty a učit se, jak jim zabránit. 

Z nedávné analýzy Českého rozhlasu vyplynulo, že naši absolventi patří do první desítky lidí s vysokoškolským diplomem, kteří se nejlépe uplatní na pracovním trhu,“ říká generální ředitelka Bankovního institutu vysoké školy Martina Mannová a dodává: „Lidé, co studují BIVŠ, oceňují, že poskytuje odrazový můstek pro kariéru v celé řadě odvětví a profesoři se studentům individuálně věnují. Roli hrají také mezinárodní možnosti studia a propojení s praxí.“

Přihlášky ke studiu BIVŠ přijímá do 30. září 2015.

Víc na www.vysoka-uspesnych.cz/hvezdy.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]