Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Brna, Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Jihomoravské město Boskovice po roce opět ožije festivalem

Od 5. do 8. července se v unikátním historickém jádru města – židovské čtvrti a jejím blízkém okolí uskuteční 26. ročník festivalu Boskovice 2018. Právě místo konání a jeho otevřenost má zásadní podíl na neopakovatelné atmosféře, kterou byste si neměli nechat ujít.

I letos festival představí desítky hudebních projektů z Česka i zahraničí. Jednou z hlavních hvězd festivalu bude světově oceňované uskupení experimentálního hip-hopu, američtí Dälek.

Neméně zajímavé bude i vystoupení vyhledávaného producenta Jana P. Muchowa, který se postaral například o hudbu v kultovních Samotářích. Na festivalu vám filmové skladby zahraje společně s kapelou The Antagonists, která je složená z významných osobností české hudební scény.

Dalším z hudebních lákadel je bezesporu americký zpěvák a baskytarista Fernando Saunders, který přijede se svou bluesrockovou formací, hiphopeři Prago Union, indie-rockoví Houpací koně, disco-balkan v podání Circus Brothers, elektropopová Johuš Matuš, Ille, hloubaví psychedelici Sýček, Vložte kočku, Terne Čhave a mnoho dalších.

Festival si ani v letošním roce neklade žádné žánrové hranice. Kromě hlavní scény, která bude stejně jako v předchozích letech v amfiteátru letního kina, jsme pro vás tradičně přichystali i program na mnoha dalších zajímavých místech. Milovníkům jazzu a blues by rozhodně neměla uniknout scéna v zámeckém skleníku, kde vystoupí např. kapela Limbo, český skladatel a pianista Tomáš Sýkora, nebo Zorba že ja Buddha. Na své si přijdou i filmoví fajnšmekři, pro které bude v kině Panorama nachystaná čtyřdenní filmová projekce a chybět nebudou ani divadelní představení pro dospělé i děti, např. Buchty a loutky, divadlo Naboso, nebo Bratři v tricku.

Podívejte se také na video k festivalu zde.

Související články