226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Jihočeský vodácký autobus: Sveze nejen na vodu.

Patříte mezi vodáky a chystáte se letos na Vltavu, nebo plánujete vyrazit za turistikou na Lipno? Pokud ano, využijte spoje Jihočeského vodáckého autobusu provozované společností ADLP, s r.o. Držitelé průkazu ISIC si mohou cestu za aktivní dovolenou zlevnit až o 20%.

Jihočeským vodáckým autobusem se můžete svézt od 11. června 2016, a to mezi Českými Budějovicemi, Boršovem nad Vltavou, Českým Krumlovem, Vyšším Brodem a Lipnem nad Vltavou. Připravili jsme pro vás až 6 přímých spojů denně po celý týden. Vodácký autobus je veřejná autobusová linka, kterou provozuje dopravce ADLP, s.r.o. v rámci projektu Jihočeský vodácký autobus pod číslem 320920. Potřebujete se přesouvat mezi vybranými vodáckými kempy, půjčovnami lodí a nástupními místy pro sjíždění řeky Vltavy? S naší vodáckou linkou to zvládnete rychle a bezpečně. Zastávky autobusu jsou zvoleny v docházkové vzdálenosti 5–10 minut. Kempy a půjčovny lodí u řeky Vltavy mezi Českými Budějovicemi, Českým Krumlovem, Vyšším Brodem a Lipnem nad Vltavou bude linka spojovat nejméně do 31. 8. 2016.

Jistě vás potěší, že při svých cestách můžete využít slevy držitelů průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Slevy činí 15 – 20 % ze základní ceny jízdného. Pro nákup jízdenek můžete využít i online předprodej, nebo nákup přes mobilní aplikaci SEJF. Díky tomu zrychlíte svoje odbavení a ušetříte čas i peníze. Slevy je možné uplatnit jak v předprodeji, tak i při platbě v hotovosti u řidiče před jízdou. Přesné informace, kolik za jednotlivé úseky cesty zaplatíte, najdete na našem webu. Jistě vás bude zajímat i přesný jízdní řád odjezdů od jednotlivých kempů, který najdete na www.bus4u.cz. Je na vás jak si svou aktivní dovolenou s průkazem ISIC zpříjemníte. Podstatnou výhodou pro vás je možnost objednat si samostatný autobus pro přepravu větších skupin na místní výlet, nebo přepravu. Pokud při objednávce (nebo při platbě) předložíte kartu ISIC, ušetříte 10% z ceny.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]