Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Jihočeský vodácký autobus – léto 2017

Do třetí letní sezony vyjeli v sobotu 10. 6. 2017 turistické autobusy brázdící břeh Vltavy od Boršova po Vyšší Brod na Lipno. Nově vás svezou po obou březích Lipna až k bráně NP Šumava v Nové Peci.

Jihočeský vodácký autobus bude břehy Vltavy a lipenské nádrže křižovat až 9x denně na dvou autobusových linkách až do neděle 3. 9. 2017.

Převážně vodáky oblíbená páteřní trasa z Boršova přes Český Krumlov a Vyšší Brod do Lipna a Nové Pece má zastávky v dosahu většiny kempů, půjčoven (kola, lodě, rafty), hlavních nástupních/výstupních bodů pro splutí Vltavy a mnoha dalších turisticky zajímavých míst. Novinkou na této trase je zavedení cyklobusů ve společném projektu s Turistickým spolkem Lipensko a za finanční podpory více než 60 subjektů. Cyklobusem můžete vyjet například na Jelení Vrchy, odkud vede téměř 70 kilometrů dlouhá trasa z kopce přes Schwarzenberský plavební kanál, podél lipenské přehrady až do Rožmberka n. Vlt. Síť turistických linek doplňuje nová trasa z Horní Plané, přes Lipno a Přední Výtoň na Sv. Tomáš, kde najdete nejvýše položený hrad v Čechách – Vítkův Kámen (1 053 m.n.m.), z jehož rozhledny si vychutnáte jedinečný pohled na celé Lipensko. Ani letos cestováním našimi autobusy váš rozpočet nezatíží.

Základní sleva 15 % platí pro průkazy ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE. Během prvních 14 dnů v červenci můžete využít speciální nabídku 1 + 1 jízdenka zdarma. Akční nabídka platí na jízdenky zakoupené u řidiče autobusu, po předložení platného průkazu jednoho z vás. Za první jízdenku zaplatíte plné jízdné, druhou obdržíte zdarma. Jízdní řády, vyhledávač spojení a další info najdete na webu. Novinky a zajímavosti sledujte na Facebooku, o zážitky z cest se s námi podělte na Instagramu. Najdete nás jednoduše, jako Jihočeský vodácký autobus.

Související články