226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Jazykové pobyty v zahraničí a jazykové kurzy v Brně

Chcete se konečně rozmluvit v jazyce a máte pocit, že se Vám to stále nedaří? Vyjeďte s námi na zahraniční pobyt či studujte v Brně. Zvětšíte si slovní zásobu, ujasníte si nudná ale potřebná pravidla gramatiky a ztratíte ostych v komunikaci!

Jazykové pobyty v zahraničí

English4allNaše jazykové centrum English4all se specializuje na zajištění jazykových pobytů po celém světě a pracovních pobytů v Kanadě. Tým English4all se skládá z bývalých studentů, kteří osobně studovali v zahraničí. Ze svých zkušeností víme, že peníze investované do vzdělání jazyků jsou ta nejlepší investice do budoucnosti. Nejenže poznáte novou zemi, její kulturu a tradice, ale také nové přátelé z celého světa, budete v kontaktu s jazykem po celý den, obohatíte si slovní zásobu a upevníte gramatiku, ale hlavně, odvezete si nezapomenutelné zážitky!

V rámci zařizování jazykového pobytu také poskytujeme kompletní servis. Postaráme se vám o veškerou dokumentaci či letenky – budeme na příjmu i v době vaší cesty do cílové destinace. Samozřejmostí je, že se na nás můžete kdykoliv během pobytu obrátit, budeme vám vždy k dispozici.

Výhody pro držitele ISIC průkazu: 400Kč sleva na každý týden jazykového kurzu

 

Jazykové kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny v Brně

English4allNejspíše očekáváte, že tu najdete informace o tom, že jsme nejlepší v Brně a s největším počtem spokojených studentů. My si toto tvrdit netroufáme. Nejsme ani největší a ani nemáme nejvíce studentů. Můžeme vám ale místo toho slíbit, že v našem soukromém jazykovém centru najdete profesionální tým lektorů, který vás mile překvapí svojí spolehlivostí, nápaditostí a schopností přizpůsobit se vašim požadavkům.

Specializujeme se na výuku anglického, německého a ruského jazyka, ať už se týká skupinových kurzů (max. 4 studenti), individuálních či firemních kurzů.

Výhody pro držitele ISIC průkazu: 10% sleva z jazykového kurzu.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]