226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Jazyková škola Chinese Point

Jazyková škola Chinese Point je jedinou jazykovou školou orientovanou výhradně na výuku čínštiny, japonštiny a korejštiny. Toto zacílení nám umožňuje být skutečnými profesionály ve výuce asijských jazyků. Naší doménou je výuka čínštiny.

chinese_logo_ctverec_isicSvou práci stavíme na kvalitním lektorském týmu, široké nabídce výukových materiálů připravených přímo v Číně či Japonsku a pestré flexibilní nabídce kurzů čínštiny, japonštiny a korejštiny. Naše nabídka kurzů pokrývá všechny úrovně od úplných začátečníků až po velmi pokročilé.

Přijďte se podívat – naši lektoři – rodilí i nerodilí mluvčí – jsou lidé s příběhem, ve kterém najdete zkušenosti ze studia jazyků, z pobytů v asijských zemích a studia na univerzitách. Každý z lektorů obohacuje výuku jiným způsobem. Čeští lektoři vás provedou záludnostmi každého z jazyků. Rodilí mluvčí orientují výuku více na konverzaci a kladnou důraz na co nejpřirozenější mluvu studenta. To potvrzují i slova Martina, jednoho ze studentů skupinového kurzu čínštiny pro začátečníky: „Když jsem přišel na kurz čínštiny do Chinese Pointu, bál jsem se, že se čínsky nikdy nenaučím. Přeci jen nemám žádný hudební sluch a v čínštině jsem viděl jenom rozsypaný čaj. Po půl roce jsem díky skvělé lektorce i výborné materiální podpoře ze strany jazykovky zvládnul víc, než jsem očekával. S čínskými znaky sice pořád ještě trochu bojuju, ale už bych se v Číně neztratil. Koupil bych si lístek na vlak, rozuměl bych ceně, v taxíku bych dokázal správně říct adresu hotelu. A o to mi hlavně šlo.“

Do skupinových semestrálních kurzů se můžete zapsat dvakrát do roka, v letních měsících se s námi můžete potkat při intenzivních letních kurzech. Studentům se specifickými požadavky na studium nabízíme individuální formu studia. Při individuálním studiu je pro nás důležitým úkolem maximálně zohlednit požadavky studenta na výuku, ať již mluvíme o zaměření výuky, její intenzitě či časových a místních preferencích. Jazyková škola Chinese Point jako jediná připravuje studenty také na mezinárodní zkoušky z čínštiny HSK, japonštiny JLPT a korejštiny TOPIK. Těch, kteří s námi začínali tzv. od nuly a dosáhli až na úspěšné absolvování mezinárodních zkoušek, jsou dnes již desítky.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]