Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Jak vypadá den šprta s průkazem ISIC?

Označení šprt pro vás není urážka, protože se pohybujete ve společnosti, která úspěšné lidi již netrestá. Rádi jste připraveni, protože věříte, že jenom připraveným štěstí přeje.

 

Blížící se zkouškové období proto pro vás nepředstavuje stres. Svůj den si pečlivě rozplánujete, a tak máte možnost věnovat se sobě i svým přátelům.

Ráno vstanete, sbalíte si své věci a jdete cvičit, například Holmes Place je pro vaše ráno jako stvořené. Všude je ještě ticho a v posilovně je málo lidí, nemusíte se tedy s nikým srážet, když se převlékáte nebo sprchujete. Nikdo vás neruší hlasitou hudbou a rozhovory na rotopedu, máte klid pro svůj začátek dne. Co by to však bylo za ráno bez snídaně? Snídaní začíná den a nasnídat se jako král/ovna můžete v Burger Kingu. Po ranním rituálu, který vám dodá sílu a energii, se zastavíte ve studovně a se zapůjčenými knížkami se pustíte do plnění učebního plánu. Po dvou hodinách si skočíte do menzy, kde spolu se spolužákem, kterého jste ve studovně potkali, diskutujete o tom, co jste se dočetli. Studujete to, co milujete. Po dalších dvou hodinách si jdete za odměnu koupit knížku do Knihy Dobrovský a obhlídnout všechny knižní novinky na trhu. Nic na světě nenahradí tištěnou verzi knihy a cestu metrem bez ní nepřežijete. V Lokále si dopřejete lahodné jídlo s rodinou a večer nesmíte zapomenout na domluvené kino s přáteli.

 

Každý den s průkazem ISIC!

Související články