Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Jak vypadá den sportovce s průkazem ISIC?

Máte tréningy a do toho zkoušky? Udržovat své výkony na maximální možné výši a přitom studovat? Sport je vaší každodenní náplní? Řídíte se heslem „ve zdravém těle, zdravý duch“?

 

Brzké vstávaní vám není cizí, naopak začínáte jím každý den. „Vstávat a cvičit!“ A to v jakémkoliv počasí. Ranní běh, který končí propoceným dresem a horkou sprchou. Nevynecháte bohatou a zdravou snídani – obohacenou živinami a různými doplňky stravy Vitaland, protože víte, že pro správnou funkci organizmu je důležitá sportovní výživa Aminostar. Nepodceňujete ani kvalitní obuv a oblečení, které nejraději koupíte vše na jednom místě, například v prodejnách Sportisimo, HUDYsport, nebo online na e-shopu WOOX. Ušetřený volný čas a peníze využijte aktivně na sjezdovkách nebo ve fitku. Váš čas je vzácný a sport pro vás znamená využití každého volného času, proto nikoho z vašich přátel nepřekvapuje, že vás vidí na rotopedu se skripty v ruce. Jíte jenom ve zdravých restauracích jako je například Prašád.

Každodenním tréningem den za dnem se snažíte posunout své hranice a při tom si užívat slasti „běžných smrtelníků,“ a proto si také rádi zajdete do divadla, kina nebo na letní festivaly. S průkazem ISIC denně ušetříte na všem, co děláte.

Související články