226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Jak vypadá den bohéma s průkazem ISIC?

Blíží se zkouškové období a vy na poslední chvíli sháníte studijní materiály a snažíte se restartovat spící paměť? Čekají vás probdělé noci, kdy budete sedět s nosy zabořenými do skript a nalívat se energeťákem?

 

Po strávené noci v La Bodeqita del Medio potřebujete vydatnou snídani v McDonaldˈs s chutným občerstvením a rychlou obsluhou. Stavíte se do knihovny, abyste si vypůjčili skripta, kde zjistíte, že vám je nějaký šprt vyfouknul před nosem, proto si zaběhnete do Neoluxoru, kde koupíte vše potřebné a taky něco, co nebylo v plánu, ale jelikož cestujete po zkouškovém na dovolenou, byl by hřích nekoupit si průvodce. S nápojem Tapi Tea v jedné ruce a časopisem Forbes v druhé letíte na výstavu fotografií jednoho ze světových umělců. Koupíte dárek v Albi, protože s přáteli jste domluvení na kávu ve Starbucks, kde oslavíte narozeniny své známé. Stíháte si jít zacvičit do Expresky a koupit přitom nové tenisky v Hervisu. A jako večerní program jste si naplánovali jít s partnerem do divadla. V noci usínáte s učebnicí v ruce a s vědomím, že si něco stihnete přečíst ráno v tramvaji.

 

A tohle vše s průkazem ISIC, který je součástí vašeho dne, při každodenním shonu nebo při oddychu. S průkazem ISIC získáte slevy až 50% a ušetřené peníze můžete investovat do cestování nebo jiných zážitků.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]