Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Jak vypadá den bohéma s průkazem ISIC?

Blíží se zkouškové období a vy na poslední chvíli sháníte studijní materiály a snažíte se restartovat spící paměť? Čekají vás probdělé noci, kdy budete sedět s nosy zabořenými do skript a nalívat se energeťákem?

 

Po strávené noci v La Bodeqita del Medio potřebujete vydatnou snídani v McDonaldˈs s chutným občerstvením a rychlou obsluhou. Stavíte se do knihovny, abyste si vypůjčili skripta, kde zjistíte, že vám je nějaký šprt vyfouknul před nosem, proto si zaběhnete do Neoluxoru, kde koupíte vše potřebné a taky něco, co nebylo v plánu, ale jelikož cestujete po zkouškovém na dovolenou, byl by hřích nekoupit si průvodce. S nápojem Tapi Tea v jedné ruce a časopisem Forbes v druhé letíte na výstavu fotografií jednoho ze světových umělců. Koupíte dárek v Albi, protože s přáteli jste domluvení na kávu ve Starbucks, kde oslavíte narozeniny své známé. Stíháte si jít zacvičit do Expresky a koupit přitom nové tenisky v Hervisu. A jako večerní program jste si naplánovali jít s partnerem do divadla. V noci usínáte s učebnicí v ruce a s vědomím, že si něco stihnete přečíst ráno v tramvaji.

 

A tohle vše s průkazem ISIC, který je součástí vašeho dne, při každodenním shonu nebo při oddychu. S průkazem ISIC získáte slevy až 50% a ušetřené peníze můžete investovat do cestování nebo jiných zážitků.

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.