Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Jak si poradit s iTunes

Denně používám iPhone a stala ze z něj pro mě už nepostradatelná pomůcka. Vyzkoušela jsem řadu mobilů, ale tenhle chytrý telefon je prostě nejlepší.

Je to taková multifunkční věcička, která má spoustu funkcí jako mobil, internet, foťák, MP3 přehrávač, zvukový záznamník, video kamera, budík, kalkulačka, baterka do tmy a mnoho dalších. Nicméně nepatřím zrovna k technickým talentům a tak nějak jsem se zpočátku neskamarádila s iTunes. Občas se mi nějak záhadně formou pokus omyl podařilo nahrát hudbu z notebooku, ale nikdy jsem to pořádně neuměla. Kamarád mi ukázal nějaký ten postup, avšak moc mi to nepomohlo.

Pak jsem se dozvěděla, že v prodejnách iSetos existuje služba Face to Face, kde se mohu objednat na školení, které mě jako uživatele značky Apple naučí používat službu z okruhu, který si sama zvolím. Mezi nimi byl na výběr mimo jiné iTunes, takže jsem neváhala. Mezi další možnosti patří školení na iCloud, iPad, iPod, Mac, funkce iOS9 (kdo ví k čemu to je 🙂 a další.

Objednala jsem se online na webových stránkách iSetos. Vybrala jsem si okruh tréningu, místo, datum a čas. Obdržela jsem potvrzení e-mailem a pak už se stačilo jen dostavit.
V Praze jsou prodejny v OC Nový Smíchov nebo OC Chodov a Hradci Královém OC Futurum.

Vybrala jsem si Chodov. Vzala jsem si sebou svůj notebook, iPhone, kabely k připojení a seznam otázek. Trénink se školitelem trval hodinu. Všechno mi vysvětlil a měl dostatek trpělivosti, abych si postup opakovaně vyzkoušela, udělala si printsceen a poznámky. Mile mě překvapilo i místo, které je na školení uzpůsobené, protože je v prodejně stůl a židle, nicméně prostor je dostatečně velký, takže jsem měla pocit soukromý. Jediné, co jsem postrádala, byla sklenice vody, o kterou jsem musela sama požádat a donesli mi ji. Ocenila bych nabídku nápoje, ale to bych chtěla asi už moc. Jinak se téhle službě nedá nic vytknout. Na závěr mi školitel poskytnul vizitku s kontaktem, abych se na něj mohla obrátit v případě dodatečných otázek. Služba je samozřejmě zpoplatněná, ale rozhodně to za to stojí.

Doma jsem si všechno znovu vyzkoušela. Nyní už mám v iPhone nahranou hudbu, vytvořené složky podle stylů a interpretů, všechno pojmenované a přiřazené dokonce i s obrázky podle vlastní volby.

Související články