226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Jak si Natálka splnila sen s Garnier Pure Active

Nedostatek vlastního sebevědomí nám brání ve splnění našich snů. Garnier Pure Active je nejen řada skvělé kosmetiky, díky které snadno zatočíš s akné a dalšími problémy s pletí. Na své facebookové stránce Pure Fun pravidelně pomáhá holkám k dosažení jejich cílů.

V zatím poslední soutěži „Splň si svůj sen“ vyhrála Natálka Benešová, kterou trápil nedostatek vůle, a ta jí bránila poprat se s tím, co jí na sobě vadí. Cena, kterou získala od Garnier Pure Fun byla víc než štědrá: pomoc od profesionálů v hodnotě 50 000! Součástí výhry byla luxusní péče od kadeřnice, vizážistky, dermatoložky i nutriční specialistky a k tomu cvičení, nákupy se stylistkou i konzultace s osobnostní koučkou. Natálie s sebou vzala do Prahy svou nejlepší kámošku Hanku, aby o sebe nechaly pečovat společně.

garnier_pure_fun„Ty 4 dny jsme si já i moje kamarádka Hanka velice užily a bylo to pro mě něco, co se jen tak nestává. Nakupování s Rebekou bylo opravdu skvělé, protože jsme nakoupily snad všechno, co jsem potřebovala, takže z toho budu mít ještě dlouho radost. Úžasná byla také hodina a půl koučingu s Jankou Chudlíkovou. Probraly jsme za tu dobu snad úplně všechno, „donutila“ mě se zamyslet nad tím, jaká vlastně jsem teď a jaká bych být měla, tak abych byla se svým životem spokojená“, říká vítězka soutěže Garnier Pure Fun Natálka a pokračuje:

„Dalším zážitkem bylo setkání s vizážistkou, která mi poradila, jak se vhodně namalovat do tanečních, které mě čekají teď v září. Udělala mi takový soukromý rychlokurz, tak doufám, že to zvládnu i v praxi. A nakonec samotné focení, potom co jsme s Hankou byly učesané a namalované, bylo také skvělým zážitkem. Focení s fotografem jsme si obě moc užily. Celkově mi tento projekt dal hodně a zjistila jsem, že se opravdu moc podceňuji, a uvědomila jsem si, že si musím více věřit. Určitě na ty všechny zážitky budu ještě dlouho vzpomínat.“

Máš i ty své sny a přání, které chceš splnit? Právě se chystáme plnit další sny! Jdi na https://www.facebook.com/GarnierPureFun

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]