Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Jak se připravit na maturitu a přijímačky?

Čtyři kroky k úspěšnému přežití posledního ročníku na střední.

1. Jak začít?
Potřebujete manuál, jak na to? E-booky obsahují na pár stránkách všechno, co potřebujete vědět. Kde obor můžete studovat, termíny, testy, doporučené učebnice, odkazy na videonávody, odpovědi

na nejčastější dotazy. Můžete si vybrat: Psychologie, práva, medicína, společenské vědy, OSP a TSP, ekonomie, Policejní akademie, maturita. A co je nejlepší, stáhnete je na KamPoMaturite.cz/e-booky zdarma.

2. Otestujte se
Klíčové otázky pro letošek: Maturovat z matematiky nebo druhého jazyka? Jaká je šance na přijetí na daný obor VŠ? Vyzkoušejte testy CERMAT, testy k přijímacím zkouškám z předchozích let, a mrkněte do e-booků, kolik uchazečů v minulém roce u přijímaček neuspělo. A před podáním přihlášek to dobře zvažte.

3. Sežeňte si učebnice
Na www.KamPoMaturite.cz seženete téměř všechny učebnice a skripta k přijímačkám i maturitě, maturitní otázky, okruhy a čtenářské deníky. Najdete tu i výše zmíněné testy k maturitě a přijímačkám a časopis ke stažení zdarma.

4. Kurzy pro přípravu
V Praze, Brně a Ostravě probíhají přípravné kurzy pro nejobtížnější obory práva, medicíny, Policejní akademie, společenských věd, žurnalistiky, ekonomie nebo politologie. Na přijímací zkoušky se můžete připravit od října v nultém ročníku nebo v kratších kurzech v průběhu roku, díky přípravě v kurzu svou šanci na přijetí zvýšíte až 3x. www.KamPoMaturite.cz – pomáháme vám s přípravou už 20 let

Související články