Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Čeká vás maturita nebo přijímačky? Začněte se připravovat už teď

Příprava od podzimu vám ušetří nervy těsně před maturitou a přijímačkami.

1. Čím začít?
Potřebujete návod, jak na to? E-booky obsahují na pár stránkách všechno, co potřebujete vědět. Termíny, testy, doporučené učebnice, odkazy na videonávody, odpovědi na nejčastější dotazy. Můžete si vybrat: psychologie, práva, medicína, společenské vědy, OSP a TSP, ekonomie, Policejní akademie, maturita. A co je nejlepší, stáhnete je zdarma.

2. Otestujte se
Klíčové otázky pro letošek: matematika nebo druhý jazyk? Jaká je šance na přijetí na daný obor VŠ? Vyzkoušejte testy CERMAT a testy k přijímacím zkouškám z předchozích let a před podáním přihlášky to dobře zvažte.

3. Zajistěte si učebnice
Na www.KamPoMaturite.cz seženete téměř všechny učebnice a skripta k přijímačkám i maturitě, maturitní otázky, okruhy a čtenářské deníky. Najdete tu i výše zmíněné testy a časopis ke stažení zdarma.

4. Prezenční i online kurzy
V Praze, Brně a Ostravě probíhají přípravné kurzy pro nejobtížnější obory práva, medicíny, Policejní akademie, společenských věd, žurnalistiky, ekonomie nebo politologie. Na přijímací zkoušky se můžete připravit od října v nultém ročníku, v kratších semestrálních kurzech od ledna. Další možností jsou bloky kurzů a VIP balíčky, od ledna startují kurzy k maturitě.
Pokud nemůžete dojíždět nebo se vám nehodí ani termíny v týdnu, ani ty víkendové, doporučujeme online kurzy k přípravě na maturitu z češtiny, matematiky, angličtiny a testy OSP.

Související články