Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Brna, Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Čeká vás maturita nebo přijímačky? Začněte se připravovat už teď

Příprava od podzimu vám ušetří nervy těsně před maturitou a přijímačkami.

1. Čím začít?
Potřebujete návod, jak na to? E-booky obsahují na pár stránkách všechno, co potřebujete vědět. Termíny, testy, doporučené učebnice, odkazy na videonávody, odpovědi na nejčastější dotazy. Můžete si vybrat: psychologie, práva, medicína, společenské vědy, OSP a TSP, ekonomie, Policejní akademie, maturita. A co je nejlepší, stáhnete je zdarma.

2. Otestujte se
Klíčové otázky pro letošek: matematika nebo druhý jazyk? Jaká je šance na přijetí na daný obor VŠ? Vyzkoušejte testy CERMAT a testy k přijímacím zkouškám z předchozích let a před podáním přihlášky to dobře zvažte.

3. Zajistěte si učebnice
Na www.KamPoMaturite.cz seženete téměř všechny učebnice a skripta k přijímačkám i maturitě, maturitní otázky, okruhy a čtenářské deníky. Najdete tu i výše zmíněné testy a časopis ke stažení zdarma.

4. Prezenční i online kurzy
V Praze, Brně a Ostravě probíhají přípravné kurzy pro nejobtížnější obory práva, medicíny, Policejní akademie, společenských věd, žurnalistiky, ekonomie nebo politologie. Na přijímací zkoušky se můžete připravit od října v nultém ročníku, v kratších semestrálních kurzech od ledna. Další možností jsou bloky kurzů a VIP balíčky, od ledna startují kurzy k maturitě.
Pokud nemůžete dojíždět nebo se vám nehodí ani termíny v týdnu, ani ty víkendové, doporučujeme online kurzy k přípravě na maturitu z češtiny, matematiky, angličtiny a testy OSP.

Související články