Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

Jak rozjet svůj byznys (a přeskočit tu část, kdy jste nejdřív zaměstnancem)?

Nosíte už teď v hlavě milionový nápad, ale ještě jste se nedostali přes tu nejdůležitější a nejtěžší část – začátek? Founder Institute chystá v Praze sérii eventů a kurzů pro mladé a motivované talenty – využijte šanci probrat váš záměr s živými CEOs.

Chcete být jednou vlastním pánem/paní, dokonce víte, co byste chtěli dělat, ale ještě jste se z různých důvodů neodhodlali k prvnímu kroku? Na ten nemusíte být nutně sami – nebojte se investovat čas, případně prostředky do získání praktických informací. Prvním krokem může být i setkání s experty, jejichž denní prací je pomáhat start-upům. To je ale náhodička, že se zrovna s takovými známe!

Founder Institute , založený v Sillicon Valley a patřící ke světovým špičkám mezi startup „akcelerátory“, pomohl k launchi nebo růstu už více než 3 tisícům různě velkých společností po celém světě. A nyní chystá v Praze unikátní program pro začínající podnikatele v České republice, který můžete využít i vy.

Kdy a kam se přihlásit?
To hlavní nastane v jarním semestru. Tříměsíční kurz, kde se dozvíte všechno od toho, jak svůj nápad definovat a pojmenovat, kde sehnat zdroje, přes potřebný právní základ až po vývoj produktu, načasování a marketing. Vše se učíte již na míru vašemu projektu a nechybí ani zkušený mentor, který včas zarazí vaše případné šlápnutí vedle.

  • 5. 3.–11. 06. 2019, Praha – Founder Institute Prague 2018 Program (zpoplatněno, včasná registrace 30. 12. 2018, více o programu a přihlášení ZDE)

Ještě předtím se ale můžete vypravit „na zkoušku“ na některý z dřívějších eventů:

  • 11. 12. 2018, Praha – Startup Funding in Prague: How to Raise Money for Your Idea (zdarma, přihlášení ZDE)
  • 18. 12. 2018, Praha – Prague Startup Office Hours: Get Business Advice from Experts (zdarma, přihášení ZDE)

Pro úspěšný byznys je potřeba být ve správný čas na správném místě – ano, tohle je jedno z těch míst. Neseďte proto doma a jděte si pro praktické rady, nasměrování, kritiku i cenné kontakty!

Přejeme vám nadšení a hodně sil pro nové výzvy!

Související články