Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Jak probíhá den hostesky?

Vypadají skvěle, pracují v krásných šatech, setkávají se s celebritami či známými lidmi a dostávají nadstandardní plat převyšující i 150 Kč/hod. Láká i vás práce hostesky?

Život a svět hostesek je netradiční, úchvatný, inspirující, ale také zodpovědný. Mladé dívky a ženy se setkávají se obrovským množství lidí, z nichž někteří patří k celebritám, uznávaným či jinak známým osobnostem. Pokud se vám tato práce vždy líbila a chtěli jste si udělat představu, jak takový pracovní den hostesky probíhá, máme speciálně pro vás tip na super video, které vám tento občasný či pravidelný způsob výdělku přiblíží detailně.

Mapuje jeden takový neobyčejný den našich hostesek na mezinárodním veletrhu Cannafest. Jako hlavní dodavatel brigádníků na tuto akci jsme proškolili naše lidi a poslali je plnit zajímavou práci. Co vše dělali, a že jejich práce je suprová, se dozvíte na videu.

Zajistěte si nadstandardní výdělek
Líbilo se vám video? Udělali jste si názornou představu, co samotná práce hostesky představuje? V tom případě proveď ještě dnes registraci na www.promoteri.eu/promoteri, a budou vám automaticky chodit nabídky z místa vašeho bydliště, ze kterých si budete vybírat podle uvážení. Nemusíte tak cestovat napříč republikou, ale můžete přijímat brigádu či stálou práci ve svém okolí. Pracovat budete jen tehdy, když budete chtít vy.

Výpis volných pozic pro hostesky
Jsme Promoteri.eu a na trhu v Česku a Slovensku již figurujeme přes 10 let. Za sebou máme 2 650 akcí všeho druhu – od ochutnávek, přes zajištění společenského večera až po rozdávání letáků. Aktuálně vypsané volné pozice najdete vždy na www.promoteri.eu/volne-pozice.

Více informací na www.isic.cz/prilezitosti/promoteri-eu/.

Související články