IT Support Specialist & Tester

Praha

Tvým úkolem bude spolu s kolegy zajistit první úroveň uživatelské podpory a testování našeho informačního systému Alive Platform a webů české a zahraničních poboček skupiny GTS Alive Group jako např. www.isic.cz, www.mystudentcard.org, www.isicskolam.cz a dalších. Nedílnou součástí tvé pracovní náplně bude příprava výukových kurzů, dokumentace a školení uživatelů.

Co budeš mít na starosti? Budeš:

 • zajišťovat první úroveň podpory našeho vlastního informačního systému Alive Platform, který používají vydavatelé průkazů ISIC ve 25 zemích světa. Požadavky, které nebudeš schopen vyřešit sám, budeš předávat dalším úrovním podpory, kterou zajišťují interní kolegové a externí tým vývojářů.
 • zodpovídat za včasné (dodržování SLA) a kvalitní řešení uživatelských požadavků v Service Desku. Přehled si budeš držet i o požadavcích předaných na kolegy či vývojáře a budeš dohlížet na jejich včasné vyřešení ke spokojenosti uživatelů. Požadavky přichází především ze sféry B2B, zřídka přímo od koncových zákazníků.
 • navrhovat zlepšení systému a testovat jeho nové verze před nasazením do produkčního prostředí
 • testovat webové stránky české i zahraničních poboček skupiny GTS Alive Group
 • připravovat k informačnímu systému a webovým stránkám výukové kurzy v LMS systému, články do knowledge base, udržovat aktuální dokumentaci a školit uživatele systému (individuální nebo skupinové online cally)
 • součástí různých IT projektů společnosti.

Co je na této pozici takzvaně „must have“:

 • Mělo by tě bavit pomáhat lidem, hledat řešení a dotahovat věci do konce. Měl(a) bys být schopný vysvětlovat věci jednoduše tak, aby je pochopili i uživatelé působící mimo oblast IT. Ve zkratce tedy komunikativnost, pečlivost, prozákaznický přístup a analytické myšlení.
 • Musíš se orientovat v problematice webových aplikací a mít všeobecný IT přehled.
 • Měl(a) bys mít alespoň základní povědomí o fungování relačních databází, webových služeb (API) a procesu vývoje software.
 • Alespoň základní znalost jazyka SQL – měl(a) by ses zvládnout připojit k databázi, porozumět její struktuře a dokázat z ní vytáhnout data.
 • Aktivní znalost angličtiny na úrovni B2 nebo vyšší. Denně budeš v kontaktu s uživateli ze zahraničí. Výukové kurzy a články do knowledge base budeš také psát v angličtině.

A co je „nice to have“?

 • Výhodou jsou základní zkušenosti se servery s operačním systémem Linux – připojení k serveru, vyhledání a čtení logů apod.
 • Určitě se neztratí znalost Microsoft Excel na pokročilé uživatelské úrovni a základní znalost HTML a CSS.
 • Plusem je znalost základních principů ITIL a předchozí zkušenosti s ticketovacími nástroji (např. Jira, ClickUp).

S námi nás získáš:

Zajímavá a různorodá práce pro úspěšnou mezinárodní společnost a prestižní značku

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo spolupráci na IČO – prostě jak ti to bude vyhovovat

Home office dle domluvy v kombinaci s prací v moderních kancelářích v Holešovicích

Další vzdělávání ve tvém oboru a příspěvek na jazykové kurzy

Pružná pracovní doba a 25 dní dovolené

Pracovní notebook

Občerstvení na pracovišti (čaj, káva, svačiny) a stravenkový paušál

Bezplatná Alive karta, MultiSport za zvýhodněných podmínek

V létě volné vstupenky na partnerské hudební festivaly, během roku spousta obdobných zaměstnaneckých výhod

Máš chuť to zkusit?

Pokud ano, pošli nám svoje aktuální CV a reference na předchozí projekty a zkušenosti. Vybraným uchazečům odpovíme a pozveme je na první kolo pohovoru.  Tato stránka je chráněná službou reCAPTCHA a platí zde Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky společnosti Google.