Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

ISIC TOUR powered by Vodafone je zpět!

Stejně tak, jako v předchozích letech, tak i letos za vámi dorazí NEJOBLÍBENĚJŠÍ SHOW plná dárků a zábavy na vaší škole pod názvem ISIC TOUR 2017 powered by Vodafone! A i letos se máte rozhodně na co těšit.

Přichází podzim, nový školní rok, nové výzvy a zážitky, které na vás čekají v akademickém roce 2017/18. Během celého října a na začátku listopadu pořádáme ISIC TOUR 2017 Powered by Vodafone, pravidelně každý rok na vybraných českých a moravských univerzitách. Na ISIC TOUR najdete vždy mnoho zábavy, super atmosféru, novinky a dárky od partnerů. Navíc za platný průkaz získáte ISIC balíček plný dárků! Co je v něm, se můžete přesvědčit osobně na jedné z našich patnácti zastávek ISIC TOUR 2017 přímo na vaší univerzitě!

Na každé zastávce ISIC TOUR 2017 budou připraveny usměvavé hostesky u ISIC stanu, které vám předají formulář k vyplnění, se kterým získáte nejen balíček ISIC, ale můžete se zapojit do Velké hry, odpovědí na naši tipovací soutěžní otázku, na přední straně hrací karty.

Letošní podzimní TOUR vznikla za přispění hned několika partnerů. Generálním partnerem je společnost Vodafone a hlavním partnerem cestovní kancelář NEV-DAMA.
Můžete se také těšit na Student Agency, Tic Tac, Partners, Zdravel, LOAP, E15 nebo Kotex. Všichni partneři pro Vás připravili mnoho zábavy a soutěží o lákavé ceny. Stejně tak jsme pro vás i my opět připravili Velkou hru o parádní ceny, které do hry věnoval generální partner Vodafone a jako další společnost Alza, Student Agency a NEV-DAMA. Nově se budete moci vyfotit u našeho stanu ISIC, fotku poslat na náš Instagram a dostat super ceny přímo na místě.

Sledujte dále, postupně Vám budeme přinášet novinky, co vše můžete na akci zažít!! Pro více informací klikejte na Facebook a web ISIC.

Související články