Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

ISIC TOUR 2017 přijela na první univerzity!

Tento týden začala show, která postupně projede patnáct univerzit po celé České republice, ISIC TOUR 2017 powered by Vodafone. První týden jsme odstartovali na ČVUT, kde jsme stáli přímo před studentskou menzou. Zájem o balíček ISIC byl jak na ČVUT, tak i na dalších zastávkách tohoto týdne (ČZU a UHK), enormní.

Svědčí o tom rekordní počty přihlášených studentů do Velké hry, kde letos můžete soutěžit například o tablet, nový mobil a jiné super ceny Vodafone. Hlavní cenou je moped. Další ceny do soutěže věnovala NEV-DAMA, skupiny FISCHER, Alza a Student Agency.

Partneři studentům připravili zajímavé soutěže a hry.

Generální partner Vodafone nachystal soutěž lovce světel, jak funguje, se můžete dozvědět na některé z našich zastávek ISIC TOUR. NEV-DAMA přivezla oblíbenou atrakci, lyžařský trenažér, na kterém si můžete vyzkoušet své lyžařské dovednosti. Student Agency měl pro vás připravenou soutěž o jízdenky a cestovní tašku. Zravel vybízel studenty si udělat fotku s hashtagem pro dobrou věc. U Partners si můžete nechat udělat momentku na památku. Příště si také můžete zasoutěžit v košíkové na čas o dárky od Alzy a nebo u Tic Tac v loupání jablíček!

Nebudou chybět ani hostesky z Kotexu. A co že na vás čeká v balíčku ISIC? Přijďte v čas a přesvědčte se sami. Počet balíčků na každou lokalitu je omezen, tak přijďte včas ukázat průkaz ISIC našim usměvavým hosteskám z Promotéři.eu oblečených v krásných bundách LOAP. Sledujte ISIC TOUR na Facebooku ISIC POINT a přidejte se rovnou do další události!

Související články