Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

ISIC TOUR 2017 opět jezdila po univerzitách v ČR!

ISIC TOUR 2017 powered by Vodafone má za sebou 4. týden! A ne ledajaký. Za 3 dny jsme se stihli podívat za studenty hned na 3 od sebe vzdálené univerzity v ČR!

Týden jsme zahájili v Brně, na zbrusu nové lokaci v centru města, na plácku před lékařskou fakultou MUNI, v blízkosti FSS a JAMU, u sochy T.G.Masaryka. V okolí se nacházelo velké množství studentů, které tato akce velmi zaujala. Hned po zahájení se studenti v hloučcích začali zajímat o aktivity stánků. Vodafone opět přivezl Lovce světel, kde je testován postřeh a rychlost a soutěž o neomezený studentský tarif. Ve stánku NEV-DAMA bylo možné opět natrénovat styl na lyžařském trenažéru a vyhrát zájezd na hory. Ve stanu ISIC bylo hned několik možností. Nejen dostat balíček plný super dárků za platný průkaz ISIC, vyzkoušet si finanční gramotnost se skupinou Partners, ale i udělat něco pro dobrou věc. Zdravel věnuje 10kč na podporu léčbu rakoviny prsu za každou studenty sdílenou fotku na Instagramu s hashtagem #Zdravelpomáhá. Ve stanu Student Agency je vždy spousta zábavy, nejen při vyplňování labyrintu na soutěžním letáčku, ale i při losování výherců soutěže, vždy před koncem ISIC TOUR. Ve stanu TIC TAC je o zábavu postaráno díky možnosti vyzkoušet si indaboard a nebo se zúčastnit soutěže v tipování. Hostesky z KOTEX opět nabízeli studentům vzorečky tamponů. Jak vidíte, výčet aktivit je na každém dni ISIC TOUR 2017 obrovský a každý si něco najde. Na JČU jsme opět zaznamenali abnormální zájem o všechny výše uvedené aktivity. Poslední zastávka tohoto týdne byla také na nové lokalitě v Liberci, na TUL. ISIC TOUR 2017 měla úspěch na všech dosavadních zastávkách.

Přijďte se i vy přesvědčit na poslední zastávky ISIC TOUR, které na vás čekají v Praze! Můžete se těšit i na super muziku našeho DJ, vtipného moderátora i možnosti zúčastnit se soutěže Velká hra, kde je hlavní výhrou moped. Pokud jste spíše aktivní, budete mít možnost vyhrát v některém z kol Alza košíkové, kterou s sebou vozíme na každou lokaci, power banku, selfie tyč, anebo počítačovou myš. Jednou denně hrajeme i zpáteční jízdenku po Evropě!

Zapište si tedy data: 31.10. Před menzou v Albertově, 1.11. na náměstí W. Churchilla před VŠE a 2.11. před NTK na VŠCHT, vždy od 11. do 14. hodiny. Přijďte tedy včas, počet balíčků na každou lokaci je omezen. Co je obsahem balíčku zjistíte přímo na akci, můžeme ovšem prozradit, že voucher na nákup na Alza.cz v hodnotě 100kč, který je obsažen v každém balíčku, je jedna ze super cen, které tam najdete.

Přidejte se k události na našem Facebooku ISICPOINT. Budeme se na vás těšit!

Související články