Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone strávila 3. týden na Moravě!

ISIC Tour se v tomto týdnu přesunula na východ ČR, a to konkrétně do Brna, Ostravy a Olomouce. Na všech lokacích bylo sice proměnlivé počasí, to však neodradilo studenty, držitele průkazu ISIC, si vystát frontu pro balíček ISIC plný dárků. Co přesně se v něm skrývá, zjistíte přímo na vaší univerzitě! Na které zastávky ISIC TOUR v průběhu října a začátkem listopadu ISIC TOUR 2016 Powered by Vodafone zavítá, se dozvíte zde.

V Brně jsme se těšili velkému zájmu studentů, kteří měli zájem nejen o balíčky, ale i o lyžařský trenažér NEV-DAMA, nebo o balancování na In-da boardu v TIC TAC stánku. Studenti se mohli rovnou osladit život bonbony TIC TAC, anebo zdokonalit v soutěži loupání jablíček. Vodafone měl opět nachystaný hrací automat a super tarif pro studenty #jetovtobe. Pro dámy byly připarveny vzorečky tampónů Kotex, dále měly možnost se vyfotit se zábavnými rekvizitami ve stánku AVON, kde za originální fotku získaly dárek. Ve stánku STUDENT AGENCY a UniCredit Bank se soutěžilo o sportovní vybavení, frisbee, fotbalový míč nebo cestovní tašku. Výherce moderátor vyhlašuje na každé TOUR po skončení akce.

V Ostravě byl velký zájem studentů o košíkovou, kde jsme soutěžili o powerbanky od Alza nebo zpáteční jízdenku po Evropě. Dalšími cenami za účast byly značkové doplňky a oblečení LOAP.

V Olomouci před menzou vydaly všechny ISIC balíčky již hodinu před koncem akce, celá akce před menzou UPOL měla obrovský úspěch.

A kam se chystáme příště? To zjistíte na našem webu isic.cz!

Související články