Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone strávila 3. týden na Moravě!

ISIC Tour se v tomto týdnu přesunula na východ ČR, a to konkrétně do Brna, Ostravy a Olomouce. Na všech lokacích bylo sice proměnlivé počasí, to však neodradilo studenty, držitele průkazu ISIC, si vystát frontu pro balíček ISIC plný dárků. Co přesně se v něm skrývá, zjistíte přímo na vaší univerzitě! Na které zastávky ISIC TOUR v průběhu října a začátkem listopadu ISIC TOUR 2016 Powered by Vodafone zavítá, se dozvíte zde.

V Brně jsme se těšili velkému zájmu studentů, kteří měli zájem nejen o balíčky, ale i o lyžařský trenažér NEV-DAMA, nebo o balancování na In-da boardu v TIC TAC stánku. Studenti se mohli rovnou osladit život bonbony TIC TAC, anebo zdokonalit v soutěži loupání jablíček. Vodafone měl opět nachystaný hrací automat a super tarif pro studenty #jetovtobe. Pro dámy byly připarveny vzorečky tampónů Kotex, dále měly možnost se vyfotit se zábavnými rekvizitami ve stánku AVON, kde za originální fotku získaly dárek. Ve stánku STUDENT AGENCY a UniCredit Bank se soutěžilo o sportovní vybavení, frisbee, fotbalový míč nebo cestovní tašku. Výherce moderátor vyhlašuje na každé TOUR po skončení akce.

V Ostravě byl velký zájem studentů o košíkovou, kde jsme soutěžili o powerbanky od Alza nebo zpáteční jízdenku po Evropě. Dalšími cenami za účast byly značkové doplňky a oblečení LOAP.

V Olomouci před menzou vydaly všechny ISIC balíčky již hodinu před koncem akce, celá akce před menzou UPOL měla obrovský úspěch.

A kam se chystáme příště? To zjistíte na našem webu isic.cz!

Související články