Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

ISIC TOUR 2016 powered by Vodafone je u konce.

Letos jsme opět objeli 15 univerzit po celé ČR! S týmem ISIC a partnery jsme navštívili začátkem října na 15 českých a moravských univerzit, kde jsme tradičně pořádali ISIC TOUR 2016. Letošní TOUR byla zpočátku deštivá, však poslední týdny už zastávky doprovázelo slunce.

Hlavní partner ISIC TOUR 2016 Vodafone, nabízel tarif #jetovtobe a měl pro studenty připravený herní automat s drobnými Vodafone cenami. Dále generální partner NEV-DAMA, který zkoušel hbitost studentů před univerzitami na lyžařském trenažéru a lákal k účasti v soutěži o zájezd do Francie. TIC TAC se po celou dobu TOUR staral o zábavu a svěží dech návštěvníků, maskoti propagovali novou příchuť Apple mix. Ve stanu TIC TAC potom studenti soutěžili v loupání jablíček.

Ve stanu STUDENTAGENCY se studenti registrovali do soutěže o cestovní průvodce, cestovní tašku, hlavní cenou byly dva lístky po České republice. KOTEX se staral o pohodlí slečen, po celou dobu nabízel vzorky tampónů. Velký zájem vzbudila košíková, kde ceny do soutěže, power banky, věnovala Alza.cz a STUDENT AGENCY jízdenku po Evropě zdarma na každé zastávce TOUR. Ostatní zúčastnění, kteří skončili na druhém a třetím místě, získali za oblečení od LOAP.

UniCredit Bank měl soutěž o fotbalový míč a osušku. Avon, kde se studenti mohli vyfotit se zajímavými rekvizitami, měl pro všechny za vyplnění svého kontaktu řasenku zdarma. Všech těchto aktivit se studenti mohli zúčastnit s platným průkazem ISIC!

Balíčky ISIC byly letos opravdu nabité. V každém z nich se skrývala informace o aktivitách ISIC, o stáži v zahraničí od ASUSU na Taiwanu, více na stazvasusu.cz; dále dřevěné pravítko ISIC, voucher na nákup v e-shopu Alza.cz, mix časopisů ForMen, F.O.O.D., Computer, aj., Chio brambůrky, tužka UniCredit, placka a samolepky Vodafone, blok NEV-DAMA. Ke každému balíčku také studenti dostávali aktuální noviny E15.

Související články