226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

ISIC TOUR 2014: Zpátky v Praze

S Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft jsme se na pátý týden vrátili zpět do Prahy. Uplynulý týden jsme navštívili Českou zemědělskou univerzitu a Vysokou školu ekonomickou.

Skoro zimní počasí již o sobě dává znát, ale i přesto nepřestává váš velký zájem o ISIC TOUR. Stále vás za námi chodí víc a víc.

V Lenovo & Microsoft stanu zkoušíte nejnovější chytré telefony a tablety. V ISIC stanu házíte šipky jako o závod a vyhráváte tak jízdenky od Student Agency do celé Evropy nebo kosmetické balíčky od Garnier anebo u Tic Tac stanu balancujete na boardu za Tic Tac bonbóny. Na ISIC TOUR se prostě zabavíte hned.

Samozřejmě s platným ISIC neodejdete s prázdnou… Získáte ISIC balíček plný dárků od našich partnerů.

Před námi je úplně poslední zastávka celé ISIC TOUR. Přijďte i vy za námi na VŠCHT před Technickou národní knihovnu v úterý 4. listopadu. Těšíme se na vás!

 

IT2014_Orange_HeroIT2014_Tablet_Hero IT2014_White_Hero IT2014_Mouse
I letos hrajeme ve Velké hře o ty nejlepší vychytávky od Lenovo a Microsoft (Notebook Lenovo YOGA + Office 365, Lenovo YOGA Tablet + klávesnice, Smartphone Lenovo S850 a Microsoft bezdrátová myš 4000) nebo dárkové balíčky od Garnier. Jak se můžete zúčastnit Velké hry? Stačí na jedné ze zastávek vyplnit soutěžní formulář, tipnout si odpověď na jednoduchou otázku a pak už se jen těšit na svou cenu. K vyhodnocení dojde po konci naší tour. Zde naleznete kompletní pravidla Velké hry.

Přidejte se i vy k naší tour a přijďte si s platným ISIC pro ISIC balíček plný dárků.

Více o Lenovo ISIC TOUR 2014 Powered by Microsoft a kompletní přehled zastávek najdete na www.isic.cz/isictour.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]